PL / EN
BACKSTAGE KAMPANII BOHOBOCO JESIEŃ ZIMA 2014/2015

BACKSTAGE KAMPANII BOHOBOCO JESIEŃ ZIMA 2014/2015

Specjalnie dla Was zajrzeliśmy na backstage najnowszej kampanii Bohoboco, której twarzą ponownie została Magda Jasek! Zobaczcie jak wszystko wygląda od kulis.

Na planie zdjęciowym w takim składzie spotkali się już po raz czwarty, a my podglądaliśmy ich pracę także nie pierwszy raz! Niedawno ponownie zajrzeliśmy za kulisy kampanii Bohoboco, tym razem tej na jesień zimę 2014/2015, by zobaczyć, co na kolejny sezon szykuje znany i ceniony duet.

 

Jak mogliśmy zauważyć na backstage - cała oprawa zdjęć będzie nieco odmienna od tej z poprzedniego sezonu, ale wciąż nawiązująca do swoich poprzedniczek i „w niedosłowny sposób czerpiąca ze sztuki pop art”. Jeżeli chodzi o samą konwencję to projektanci zaznaczają, że „najnowsza kampania opowiadać będzie o kobiecie Bohoboco, która jest silna i pewna siebie, jednocześnie będąc delikatną i subtelną”. I to w nią, po raz kolejny, wcieliła się rudowłosa Magda Jasek z agencji Free Models. „Zdecydowaliśmy się na nowoczesne  tło, które stworzyło minimalistyczną scenografię. Ta pozwoliła Magdzie zabłysnąć oraz uwodzić hipnotyzującym spojrzeniem i płomiennym kolorem włosów”.

 

Modelka dla Bohoboco pozuje już po raz czwarty. Jak oceniają tę współpracę Michał Gilbert Lach i Kamil Owczarek? „Nasza współpraca z Magdą rozpoczęła się kilka lat temu i była to „miłość od pierwszego spojrzenia”, która nieprzerwanie trwa do dzisiaj.  Magda zauroczyła nas jako 17 latka, która stawiała pierwsze kroki w świecie mody i już wtedy wiedzieliśmy, że podbój światowych wybiegów to tylko kwestia czasu. To modelka z osobowością, którą cechuje wielka pasja do mody i dlatego właśnie praca na planie zdjęciowym z nią to prawdziwa przyjemność”.

 

O zdanie zapytaliśmy także samą modelkę, która przyznała, że współpraca jak zawsze była bardzo udana, owocna i pozytywna. „Znamy się już na tyle dobrze, że doskonale wiemy czego od siebie możemy oczekiwać, co za tym idzie - sesja jest łatwiejsza i przyjemniejsza. Na planie co chwilę ktoś się śmiał albo wygłupiał, szczególnie podczas kręcenia wideo, które będzie pełne śmiechu, głupich min i tańca. Szczerze mówiąc umieram z ciekawości, żeby je zobaczyć! Byłoby wspaniale, gdyby każda sesja była tak pełna dobrej energii i bezstresowa jak ta, dla Bohoboco” - powiedziała nam Magda.

 

W warszawskim studio fotograficznym ponownie głównodowodzącym okazał się Marcin Kempski z agencji I Like Photo Group, który odpowiedzialny jest za wszystkie dotychczasowe kampanie wizerunkowe marki. I nic nie wskazuje na to, że miałoby to ulec zmianie, co sugerują słowa projektantów Bohoboco: „Marcin poznał dobrze naszą estetykę, dzięki czemu potrafi doskonale oddać ducha i wizję naszej marki. Jesteśmy jak zgrana drużyna, która tworzy kolejne modowe historie” – mówią projektanci.

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: Magda Jasek | Bohoboco | Magdalena Jasek | Free Models Agency | kampania jesień zima 2014/2015 | Michał Gilbert Lach | Kamil Owczarek | Marcin Kempski |

podobne artykuły