PL / EN
PRZEGLĄD PROPOZYCJI DLA PANÓW OD MADOX DESIGN

PRZEGLĄD PROPOZYCJI DLA PANÓW OD MADOX DESIGN

Za pomocą nietypowych konstrukcji Damian Nowacki nadał zupełnie nowego charakteru modzie męskiej. Oryginalne kroje i ciekawe wykończenia to znaki rozpoznawcze marki tego młodego projektanta - MADOX DESIGN.

Dzięki niestandardowemu podejściu do mody męskiej marka zaistniała szerzej w świadomości fanów polskiej mody, a charakterystyczne spodnie zapinane na klapę z przodu, to już znak rozpoznawczy MADOX Design. Nietypowe konstrukcje, naturalne tkaniny i żywe kolory to wszystko, co składa się na sukces marki.

 

Jej twórcy, Damianowi Nowackiemu, od początku towarzyszyła wizja łącząca nonszalancką elegancję z ideą uniseksu. Dzięki przywiązaniu do szczegółów projektant nadał zupełnie nowego charakteru klasycznym formom typu jeansy baggy, szorty czy kurtki parki. Cała jego kolekcja to zabawa konwencją – soczyste kolory czy kontrastujące kieszenie wychodzą naprzeciw zachowawczości panującej w garderobie przeciętnego mężcyzny. Dodatkowo eksperymenty z długością i niestandardowymi detalami ukazują elementy z męskiej szafy w zupełnie odmienionych wcieleniach. Najlepszym tego przykładem są podszewki w koniki, paski czy w stylu etno, które występują w roli wykończenia i pozwalają wyróżnić się z tłumu. Atutem są także casualowe sylwetki i ponadczasowy charakter strojów. Nic dziwnego, że marka szybko zaadaptowana została przez polskie ulice i zadomowiła się na dobre, nie tylko w męskich garderobach.

 

Zajrzyjcie koniecznie do naszej galerii po więcej zdjęć!

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: MADOX Design | moda męska | MADOX | baggy | LaMode.info | inspiracje |

podobne artykuły