PL / EN
BLESSUS – KAMPANIA JESIEŃ ZIMA 2014/2015

BLESSUS – KAMPANIA JESIEŃ ZIMA 2014/2015

Michael Hekmat, przy tworzeniu swojej najnowszej kolekcji, inspirował się niepublikowanymi zdjęciami Normana Parkinsona z przełomu lat 50. i 60. Zobaczcie efekty w postaci jesienno-zimowej kampanii Blessus autorstwa Ruiego Farii

Pierwsze miejsce w konkursie C&A Re-Imagine Design Challenge 2014 Michaela Hekmata udowodniło, że młody projektant ma nie tylko ogromny talent, ale również szansę na to, by wyprowadzić markę Blessus na naprawdę szerokie wody. Poprzeczkę postawił sobie zatem wysoko, ale najnowsza kolekcja marki udowadnia, że dotychczasowa ciężka praca i realizowanie swojej autorskiej wizji nie idzie na marne!

 

Do stworzenia projektów, które marka prezentuje na sezon jesień zima 2014/2015, Michaela zainspirowały niepublikowane zdjęcia brytyjskiego fotografa mody Normana Parkinsona z przełomu lat 50. i 60.. W efekcie, mamy tutaj przede wszystkim sukienki i płaszcze, o bardzo precyzyjnych cięciach, które bez wątpienia nadają projektom niepowtarzalności.

 

Kolorystyka opiewa zarówno w różniace się od siebie fakturami tkanin odcienie szarości, ale także głęboki granat, czerń, czerwień oraz fiolet. Rzeczy, które idealnie sprawdzą się przede wszystkim do wieczorowych stylizacji, akcentują również srebrne i miedziane akcenty. Wszystkie projekty zostały wykonane z wysokiej jakości tkanin, wśród których znajdziemy m.in. sztywne wiskozowe dżerseje, wełniane, kaszmirowe lub innowacyjnie podklejane pianką neopenową gabardyny czy eleganckie satyny.

 

Efekty pracy Michaela dla marki Blessus, możemy podziwiać na zdjęciach, które wykonał fotograf Rui Faria. Stylizacje do sesji przygotował Michał Kuś, a za idealny look modelki – Karoliny Smętek z MODEL PLUS, odpowiedzialne były również makijażystka Polka Dźwigała oraz stylistka fryzur Kaśka Zalewska.

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: Blessus | Blessus kampania jesień zima 2014/2015 | Michael Hekmat | Rui Faria | Michał Kuś | Karolina Smętek | MODEL PLUS |

podobne artykuły