Logotyp serwisu lamode.info
APETYCZNY MODEL NOAH MILLS W SŁONECZNEJ KAMPANII CALZEDONIA MENSWEAR 2011

APETYCZNY MODEL NOAH MILLS W SŁONECZNEJ KAMPANII CALZEDONIA MENSWEAR 2011

Przystojny model Noah Mills po raz drugi w kampanii reklamowej marki Calzedonia promuje męską linię odzieży plażowej.

Niesamowicie wyrzeźbione ciało, piękna twarz i charyzma Noah’a Mills’a sprawiają, że model na długo zapada w pamięć. Przekonały się o tym nie tylko największe marki jak Dolce&Gabbana, Gucci, Michael Kors czy Versace, ale i włoski brand Calzedonia. Magnetyzm modela sprawił, że marka już po raz drugi zaangażowała go do udziału w kampanii promującej męską kolekcję strojów plażowych, w tym roku nazwanej „Coast to Coast”.

 

Model stanął przed obiektywem aparatu międzynarodowej sławy fotografa Dean’a Isidro, który jako tło do sesji wybrał słoneczne Miami i pokład bardzo luksusowego jachtu. Nie można sobie wyobrazić lepszej scenerii do zaprezentowania letnich ubiorów plażowych.

 

Noah Mills urodził się 1985 roku w Baltimore. W świecie mody zadebiutował już jako osiemnastolatek i od tego czasu zagościł na największych pokazach mody, prestiżowych okładkach, tym samym współpracując z najlepszymi w branży. Oprócz modelingu, modela pasjonuje także aktorstwo. Jego drobny epizod mogliśmy podziwiać w kultowym filmie “Sex & The City 2”.

tagi: Calzedonia | wiosna-lato 2011 | Noah Mills |

podobne artykuły