PL / EN
ANJA RUBIK NA FASHION’S NIGHT OUT BERLIN 2013

ANJA RUBIK NA FASHION’S NIGHT OUT BERLIN 2013

Polska top modelka Anja Rubik, jako gość honorowy pojawiła się niedawno w Berlinie na Fashion’s Night Out. Zobaczcie fotorelację z tej zakupowej imprezy!

Jest gwiazdą najnowszego, wrześniowego numeru Vogue Germany. Dojrzała i bardzo kobieca Anja Rubik z okładki zaskoczyła, więc wszystkich pojawiając się w bardzo dziewczęcej stylizacji. Skórzana sukienka Valentino w kolorze czerwonego wina wykończona delikatną koronką i do tego dobrana portierska czapeczka sygnowana Louis Vuitton, którą pożyczyła od obsługujących imprezę.

 

W takim zestawie polska top modelka zaprezentowała się w Berlinie podczas tamtejszej edycji Fashion’s Night Out, zakupowej imprezy, ze zniżkami i wieloma atrakcjami, która corocznie organizowana jest w butikach największych projektantów. Jako jedna z ulubienic Vogue Germany oraz jego redaktor naczelnej Christiane Arp, Rubik wielokrotnie pozowała dla tego tytułu. Wrześniowa, najważniejsza okładka była więc zwieńczeniem i swoistym docenieniem pozycji Polki na świecie.

 

Jak Anja Rubik bawiła się na największej zakupowej imprezie w Berlinie, która odbyła się pod szyldem Vogue Germany? Sprawdźcie w galerii!

 

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: Fashion 's Night Out | Fashion 's Night Out Berlin 2013 | Vogue Germany | Anja Rubik |

podobne artykuły