PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
ANJA RUBIK W KAMPANII GUCCI WIOSNA LATO 2013

ANJA RUBIK W KAMPANII GUCCI WIOSNA LATO 2013

Barwne projekty Fridy Giannini i Anja Rubik w odsłonie glamour - zobaczcie jedną z najbardziej kobiecych i eleganckich kampanii na sezon wiosna lato 2013 włoskiego domu mody Gucci.

Najlepsza polska top modelka Anja Rubik kolejny sezon jest w znakomitej formie. Kampania Gucci na sezon wiosna lato 2013 to następna z segmentu marek luksusowych, w jej dorobku.

 

Podobnie jak wiele innych światowych marek w tym sezonie również włoski dom mody postawił na minimalizm, w którym dokładnie wyeksponowane są kolorowe projekty z najnowszej kolekcji. Wielu projektantów tworzy trendy przedstawiając je na wybiegu jednak niewielu potrafi pokazać je w intrygujący sposób na zdjęciach reklamowych. W tym sezonie sporo kampanii zawiodło, nie potrafiąc zaprezentować ubrań bądź w ogóle nie pasując do charakteru prezentowanych projektów. Jednak marka Gucci w tym sezonie nie zawiodła i stworzyła jedną z najbardziej barwnych, kobiecych i delikatnych kampanii.

 

W stylu iście glamour Anji Rubik towarzyszy Estonka, Carmen Pedaru oraz jedyny męski akcent kampanii – Francuz Clement Chabernaud. Autorami zdjęć są bijący rekordy zrealizowanych zleceń reklamowych – duet Mert&Marcus.

 

Jak oceniacie tę kampanię na tle innych?

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: Gucci | Karmen Pedaru | kampania wiosna lato 2013 | Anja Rubik |

podobne artykuły