PL / EN
ANJA RUBIK NA MILAN FASHION WEEK – POLSKA TOP MODELKA W MMC

ANJA RUBIK NA MILAN FASHION WEEK – POLSKA TOP MODELKA W MMC

Najbardziej rozchwytywana polska top modelka Anja Rubik została przyłapana przez fotografów tuż po pokazie Gucci w Mediolanie. Ponownie w cudownym płaszczu MMC!

Pamiętacie ostatnie zdjęcia Anji Rubik z Warszawy? Polka przyjechała do kraju by wziąć udział m.in. w nagraniach do programu „TopModel. Zostań modelką”. Została przyłapana przez fotografów w dwóch stylizacjach. Jednego dnia miała na sobie jeansową koszulę, na którą ubrała płaszcz z puchowymi rękawami. W tym wypadku jednak projekt umknął uwadze, którą większość skupiła na spodniach - najnowszej propozycji od Balmain.

 

Mimo to zagranicą doceniono to, co dobre i w dodatku polskie! Podczas pierwszego dnia Milan Fashion Week Anja została przyłapana tuż po pokazie Gucci w Mediolanie ponownie w płaszczu z puchowymi rękawami i botkach Isabel Marant. Tym razem została uznana przez Vogue Paris za jedną z 10 najlepiej ubranych osób tego dnia! O płaszczu zrobiło się głośno i słusznie! Jest to projekt zasłużonej polskiej marki MMC, która jak widać idealnie wpasowuje się w trendy na największych Tygodniach Mody. To nie koniec polskich akcentów. Bardziej wyczulone oko dostrzerze pod nim kolejny rodzimy projekt - słynną bluzę z laurem marki Thunder Blond!

 

Podoba Wam się stylizacja top modelki?

video

100 LAT CHANEL N°5

tagi: MMC | MILAN FASHION WEEK | Anja Rubik |

podobne artykuły