Logotyp serwisu lamode.info
ALEXA CHUNG AMBASADORKĄ L’OREAL PROFESSIONNEL INOA COLOUR

ALEXA CHUNG AMBASADORKĄ L’OREAL PROFESSIONNEL INOA COLOUR

Brytyjska it girl Alexa Chung została właśnie pierwszą w historii ambasadorką specjalistycznej linii marki L’Oreal – Inoa Colour. Poznajcie szczegóły!

Trzy razy zdobyła nagrodę British Style Award, jest oficjalnym przedstawicielem British Fashion Council oraz London Fashion Week, twarzą kampanii Maje, prezenterką telewizyjną, byłą modelką i obecnie pisze książkę. Nie uważacie, że Alexa Chung to idealny wybór na pierwszą w historii ambasadorkę produktów z linii L’Oreal Professionnel Inoa Colour?

 

Brytyjska it girl podpisała właśnie kontrakt z kosmetycznym koncernem i już niebawem będziemy mogli zobaczyć ją w drukowanej kampanii marki. 29-latka w kwietniu zaprezentuje w niej nowe kolory z kolekcji Mocha wiosna lato 2013. Jednak na telewizyjne spoty z udziałem Alexy będziemy musieli jeszcze poczekać.

 

Linia Inoa Colour dostępna jest w salonach na całym świecie i są to profesjonalne, specjalistyczne produkty do farbowania włosów i pielęgnacji tych już po koloryzacji. Jej nazwa to skrót od Innovation No Ammonia, czyli innowacja bez amoniaku. Produkty są całkowicie od niego wolne.

 

Co myślicie o wyborze Alexy na ambasadorkę L’Oreal Professionnel Inoa Colour?

tagi: Alexa Chung | L'Oreal Professionnel |

podobne artykuły