Logotyp serwisu lamode.info
ALBERTA FERRETTI - POKAZ JESIEŃ ZIMA 2019/20

ALBERTA FERRETTI - POKAZ JESIEŃ ZIMA 2019/20

Białe i kremowe total looki w klimacie rodeo! 

Spis treści

1. ALBERTA FERRETTI – KOLEKCJA JESIEŃ ZIMA 2019/20

Na pokazie marki Alberta Ferretti jesień zima 2019/20 królował wizerunek dziewczyny kowboja, która promuje trendy zainspirowane Dzikim Zachodem. Nie zabrakło więc kapeluszy w klimacie rodeo i spodnich dekorowanych skórzanym paskiem z wyrazistą klamrą. Zobaczcie!

ALBERTA FERRETTI – KOLEKCJA JESIEŃ ZIMA 2019/20

Na pokazie Alberta Ferretti jesień zima 2019/20 dziewczyna zainspirowana Dzikim Zachodem nosiła białe i kremowe outfity na bazie męskich spodni z paskiem w talii, kurtek oraz prostych płaszczy, promując modę na wielowarstwowość. Całość ozdobiono kapeluszem i butami typu kowbojki w odcieniu szlachetnego écru, dzięki czemu stylizacja zyskała luksusowy i elegancki charakter. Nie zabrakło także ciepłych swetrów i czarnych koszul  zdobionych guzikami. Złote i dostojne detale pojawiły się także przy marynarkach w stylu napoleońskim i poszerzanych spodniach.

Kolejnym trendem wiodącym na wybiegu były pudrowo-różowe garnitury zestawione z szyfonowymi, morelowymi bluzkami z falbanami. Dzięki tak delikatnej kolorystyce, linia ubrań symbolizowała romantyzm, lekkość i nonszalancję. Modelki kroczyły także w asymetrycznych bluzkach i skórzanych spodniach z zamszowymi wstawkami. Kolekcję Alberty Ferretti na jesień zimę 2019/20 urozmaicono o fantazyjne elementy dekoracyjne, takie jak grochy, a sukienki i kombinezony na przemian przeplatały się z błyskiem oraz koronkami. Dla kontrastu, lekkie, luźne koszule pokryły również złote plisy doskonałe na wieczorową porę.

POLECAMY: ALBERTA FERRETTI - POKAZ JESIEŃ ZIMA 2019/20

Alberta Ferretti - pokaz jesień zima 2019/20 (fot. East News)

W galerii prezentujemy kolekcję Alberty Ferretti na jesień zimę 2019/20, zainspirowaną Dzikim Zachodem.

tagi: Alberta Ferretti | pokaz mody | jesień zima 2019/20 |

podobne artykuły