PL / EN
ABBEY LEE KERSHAW W KAMPANII GUCCI JESIEŃ ZIMA 2013/14

ABBEY LEE KERSHAW W KAMPANII GUCCI JESIEŃ ZIMA 2013/14

Australijska top modelka ponownie dla Gucci! Zobaczcie najnowszą kampanię domu mody na jesień zimę 2013/14 z udziałem Abbey Lee Kershaw.

Znana jest z porcelanowej cery, jasnych blond włosów, nietypowej urody i niepowtarzalnego stylu. Na swoim koncie ma wiele pokazów światowych marek, sesji dla najlepszych magazynów i kampanii m.in. dla Fendi, Chloe, Chanel, Versace, Calvina Kleina oraz Gucci. Z tą ostatnią marką Abbey Lee Kershaw pracowała już wielokrotnie reklamując dla niej m.in. perfumy, katalogi czy kolekcję na wiosnę lato 2012.

 

Ostatnimi czasy niewiele słyszeliśmy o pięknej Australijce, która tuż po jesiennych pokazach w 2012 roku zniknęła z modelingu i całkowicie poświęciła się swojej drugiej pasji – aktorstwu. Mimo to wciąż pozostawała w czołówce najlepszych modelek świata. Teraz powraca (w dodatku, jako brunetka!) bowiem została twarzą najnowszej kampanii Gucci na jesień zimę 2013/14 zastępując tym samym Anję Rubik i Karmen Pedaru. Na zdjęciach Merta&Marcusa towarzyszy jej model Adrien Sahores. Jest mroczniej niż w ubiegłym sezonie, z pazurem i bardzo elegancko.

 

Jak oceniacie powrót Abbey Lee Kershaw i ponowną współpracę z Gucci?

 

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: Abbey Lee Kershaw | Gucci | Mert&Marcus | kampania jesień zima 2013/14 | Adrien Sahores |

podobne artykuły