PL / EN
GEORGIA MAY JAGGER W BIŻUTERYJNEJ SESJI DLA SIERPNIOWEGO VOGUE PARIS

GEORGIA MAY JAGGER W BIŻUTERYJNEJ SESJI DLA SIERPNIOWEGO VOGUE PARIS

Angielska szkoła z internatem, szkocka krata i masa ostrej, grunge’owej biżuterii? Dlaczego nie! Zobaczcie najnowszą sesję Georgii May Jagger dla sierpniowego Vogue Paris, naprawdę warto.

Złociste plaże Lazurowego Wybrzeża czy angielska szkoła z internatem? Podczas, gdy większość z nas wciąż nie może nasycić się piękną letnią pogodą, redaktorzy Vogue Paris, niecierpliwie wyglądając września i początku nowego sezonu, w najnowszym wydaniu magazynu oferują nam lekcję na temat jesiennych materiałów, szkockiej kraty i najmodniejszej w nadchodzącym półroczu grunge’owej biżuterii.

 

 

Zamyślona Georgia May Jagger pozuje dla Lachlana Baileya w warstwowych stylizacjach oscylujących między grzecznym preppy a zadziornym punkiem, zaś stylistka Geraldine Saglio sprawiła, że Brytyjka prezentuje się niczym wzorowa uczennica prestiżowego college’u, która urwała się na wagary, nakładając najpierw na siebie całą zawartość biżuteryjnej szkatułki.

 

 

Trzeba przyznać, że jesień z Georgią May Jagger w wydaniu Vogue Paris wydaje się wyjątkowo pociągająca. Zajrzyjcie do naszej galerii.

 

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Georgia May Jagger | Vogue Paris | Lachaln Bailey | Geraldine Saglio |

podobne artykuły