PL / EN
„A NOVEL ROMANCE” – ROMANTYCZNA KOLEKCJA MAC COSMETICS

„A NOVEL ROMANCE” – ROMANTYCZNA KOLEKCJA MAC COSMETICS

Marka MAC Cosmetics znalazła dość nietypową, choć bardzo interesującą inspirację dla swojej najnowszej linii kosmetyków. Poznajcie kolekcję „A Novel Romance".

Co łączy znaną i cenioną markę kosmetyczną z tanimi romansami? Patrząc na efekty dość nietypowej inspiracji jesiennej kolekcji MAC Cosmetics, okazuje się, że te dwie sprzeczności mają jednak ze sobą coś wspólnego.

 

Już niebawem, do sprzedaży trafi najnowsza linia kosmetyków do makijażu „A Novel Romance”, a impulsem do jej powstania okazały się romantyczne powieści o miłości. Zdjęcia promujące kolekcję są bezpośrednim nawiązaniem do charakterystycznych ilustracji, jakie pewnie nie raz widzieliście na okładkach mało wymagających literacko romansideł.

 

Trzeba przyznać, że zatopieni w objęciach kochankowie na tle sielankowych krajobrazów i pomarańczowego od zachodu słońca nieba, to dość niecodzienni modele w kampaniach kosmetycznych marek. A jednak tego typu sesja udowodniła, że autorzy reklamy MAC Cosmetics mają nie tylko ciekawe pomysły, ale również ogromny dystans i poczucie humoru.

 

Kampowym mrugnięciem są również nazwy promowanych w kolekcji kosmetyków. W „A Novel Romance” znalazły się cienie do powiek „Sex & The Oyster”, błyszczyk „Bared For You” oraz produkty o ciekawych, typowych dla harlequinów  tytułach – „Reckless Desire”, „Rising Passions” czy „Lingering Kiss”.

 

Kosmetyki będą dostępne w sprzedaży online już 14 sierpnia, a 21 sierpnia pojawią się w sklepach stacjonarnych.

 

Jesteście ciekawi, co znalazło się w kolekcji? Zapraszamy Was do galerii!

 

 

 

video

100 LAT CHANEL N°5

tagi: MAC Cosmetics | MC | „A Novel Romance" kolekcja | makijaż | makijaż jesień 2014 |

podobne artykuły