PL / EN
WYNIKI KONKURSU PANTENE AQUA LIGHT!

WYNIKI KONKURSU PANTENE AQUA LIGHT!

Prezentujemy dziesięciu zwycięzców konkursu Pantene Aqua Light. Sprawdźcie, czy jesteście wśród nich!

Eksperci marki stworzyli linię kosmetyków Pantene Aqua Light, które odżywiają włosy, nie obciążając ich. Działanie nowych kosmetyków z linii Pantene Aqua Light potwierdza również ambasadorka marki, Marta Żmuda TrzebiatowskaJestem zachwycona działaniem kosmetyków z linii Pantene Aqua Light. W moim zawodzie lekkie włosy i zwiewna fryzura to prawdziwy atut. 

 

Dziś prezentujemy listę dziesięciu zwycięzców wraz z ich odpowiedziami. Dla przypomnienia, aby wziąć udział w konkursie wystarczyło w zwięzły i najciekawszy sposób odpowiedzieć na poniższe pytanie:

 

Czy Twoje włosy powiedziałyby, że są lekkie i jednocześnie mocne? Co Ty powiedziałabyś o swoich włosach?

 

Jest nam miło poinformować, że dziesięć zestawów kosmetyków Pantene Aqua Light trafi do:

 

  1. Klaudia W. Łódź
  2. Ewelina M. Nawojowa Góra
  3. Dominika D. Radgoszcz
  4. Sabina Ś. Jasionka
  5. Katarzyna J. Warszawa
  6. Alicja B. Bartoszyce 
  7. Krystyna S. Katowice
  8. Monika Sz. Nakło nad Notecią
  9. Marta R. Warszawa
  10. Anna G. Rzeszów

 

Poniżej prezentujemy zwycięskie odpowiedzi: 

 

1. Klaudia W. Łódź

 

Rude fale, lśniące niczym neony w Las Vegas, silne jak Mariusz Pudzianowski, przypominające w swej lekkości przepyszne ptasie mleczko, rozkosznie rozpływające się w ustach, rażące delikatnością, zupełnie jak wspaniała fryzura Nicki Minaj, w bajkowej stylizacji do teledysku ,,Va Va Voom”– to z pewnością powiedziałyby moje niesforne, zadufane w sobie włosiska.

 

A jaka jest moja opinia – cóż, uważam ,że są suche, jak słoma pozostawiona na pewną śmierć z ręki nieubłaganych promieni słonecznych, słabe, niczym nóżki po długim, wyczerpującym treningu i wypłowiałe, upodabniające się tym samym do mojej ulubionej bluzeczki po pięćdziesiątym praniu, jednak zawsze będę je kochać, za to, że po prostu są, a moja główka błyszczy bujną szopą, a nie gołą łysiną!

 

2. Ewelina M. Nawojowa Góra

 

Moje włosy o sobie: włos nam się jeży na głowie, gdy widzimy jak ty, nasza właścicielka, sięgasz po te wszystkie kosmetyki, które  obciążają naszą delikatną naturę - fakt, jesteśmy dzięki temu mocne i zdrowe ale już nie lekkie...

 

Ja o swoich włosach: Oj, włosy, nie bierzcie mnie pod włos! - uwielbiam to, że jesteście gęste, mocne, lśniące i obiecuję zmienić coś w waszej pielęgnacji, tak aby dodać wam upragnionej lekkości.

 

3Dominika D. Radgoszcz

 

Gdyby tylko potrafiły mówić, to z pewnością pochwaliłyby mnie za to jak o nie dbam. Są naturalne, mocne i pachnące , czego chcieć więcej!

 

4. Sabina Ś. Jasionka

 

Czy Twoje włosy powiedziałyby, że są lekkie i jednocześnie mocne?

Powiedziałyby, że lekkość nie jest ich mocną stroną, a ich moc została lekko osłabiona, dlatego potrzebują PANTENE PRO V AQUA LIGHT. 

 

Co Ty powiedziałabyś o swoich włosach?

Są oklapnięte jak uszy Kłapouchego z Kubusia Puchatka, a mi się marzy grzywa jak u Króla Lwa...

 

5. Katarzyna J. Warszawa

 

Moje włosy potrzebują bardzo łagodnego, luksusowego szamponu zawierającego bogatą mieszankę składników, które przywrócą im połysk i miękkość, poprawią elastyczność i zminimalizują efekt elektryzowanie się. Przez rozjaśnianie bywają suche i matowe jak po wyjściu z oceanu

 

6. Alicja B. Bartoszyce

 

Piękne włosy, oj przepraszam perukę, miałam na głowie zaledwie raz, w pierwszej klasie podstawówki podczas przedstawienia "Alicja w Krainie Czarów".


Drugi raz nie udało mi się już przeżyć tak wspaniałej chwili, kiedy mogłam bez problemu wyjść w rozpuszczonych włosach z domu, ponieważ w mgnieniu oka włosy stawały się ciężkie i puszyły się jak mój kot, a ja wyglądałam raczej jaka Czerwona Królowa niżeli Alicja.

 

7. Krystyna S. Katowice

 

Moje włosy powiedziałyby, mamy już 40 lat+VAT i jesteśmy słabe i coraz ciężej nam błyszczeć i czuć w sobie lekki wiatr.

 

Ja o moich włosach powiedziałabym, że lekkości im brakuje, bo zbyt obciążające je kosmetyki chyba stosuję, łatwo sie układają ale lekkości bytu nie mają, no i coraz częściej słabość zdradzają, łamią się i wypadają.

 

8. Monika Sz. Nakło nad Notecią

 

Moje brązowe, zakręcone i zwariowane włosy krzyczały by z zachwytu, iż dzięki kosmetykom Pantene są lekkie niczym wiatr, a zarazem mocne jak stal. Na każdym przyjęciu olśniewam moich przyjaciół ich złocistym blaskiem.

 

9. Marta R. Warszawa

 

Moje włosy, gdyby tylko potrafiły mówić, powiedziałyby, że nie mają ze mną "lekko", bo "mocno" katuję je różnymi zabiegami - dekoloryzacja, farbowanie, suszenie, prostowanie...

 

Co ja bym powiedziała o moich włosach?

Kiedyś były lekkie i mocne, teraz są lekkie i słabe, a jak tak dalej pójdzie, to niedługo nie będzie ich wcale.

 

10. Anna G. Rzeszów

 

Moje włosy dają znak ze są lekkie i mocne... a ja myślę że:


Po prostu są zdrowe
Aksamitne w dotyku
Naturalnie falowane
Temperamentnie zakręcone
Emocjonalnie idealne
Namiętnie pociągające
Estetycznie ułożone

 

Gratulujemy!

 

fot. mat. prasowe/ Pantene Aqua Light


video

100 LAT CHANEL N°5

tagi: Pantene | Pantene Pro-V Aqua Light | konkurs |

podobne artykuły