PL / EN
STYLISTA RADZI  - TRENDY W DESIGN MEBLOWYM. CO JEST MODNE W TYM SEZONIE?

STYLISTA RADZI - TRENDY W DESIGN MEBLOWYM. CO JEST MODNE W TYM SEZONIE?

Stylista Nowy Styl zdradza najnowsze trendy w designie i wystroju wnętrz. Zobaczcie co jest na topie w sezonie jesień zima 2012/13

 

Modne wnętrze stanowi kontynuację naszego codziennego stylu. Dlatego i tutaj projektanci proponują nam modny w tym sezonie minimalizm.

 

Wzory?

 

Jak najbardziej, ale monochromatyczne, najchętniej black&white. Chyba nawet samych twórców zaskoczyła popularność pepity – wzoru wylansowanego w latach 50 przez Coco. O ile doskonale znamy ją z paryskich i nowojorskich pracowni (kochaj albo rzuć), w designie właśnie stała się hitem sezonu. I śmiało można powiedzieć – wkroczyła na salony…  Ma zresztą dobrych ambasadorów – w tym sezonie noszą ja Lady Gaga, Anna Dello Russo i Gwyneth Paltrow. A trzeba przyznać: te kobiety wszystko nosza z klasą…

 

 Fot. mat. prasowe

 

Powrót do natury


Jeśli kolory – to nasycone, ale bez kontrowersyjnych zestawień, popularnych w poprzednich sezonach. Czyżby w poszukiwaniu ciszy i spokoju? Niewykluczone. Naturalne i spokojne wnętrza, motywy zaczerpnięte ze sztuki ludowej. Nie musicie już tęsknić za domem babci, stwórzcie jego klimat w swojej kuchni! Nietrudno o skojarzenia z jesienną kolekcją Givenchy – kreator odwoływał się w niej do dawnej sztuki wschodu, zabierając nas również w klimaty etno. Zresztą, nie trzeba szukać daleko, bo indiańskie motywy to także najnowsza kolekcja marki Olsen.

 

 

fot. mat. prasowe

 

Kolory? Prosimy pojedynczo!


W designie meblowym, podobnie jak na wybiegu, wzory „rozpanoszyły” się na dobre. Ale każda modelka – i każda przestrzeń – potrzebują mocnego akcentu wyróżnienia. Jak zatem radzić sobie z kolorami? W tym sezonie – nic prostszego. Wybierzmy jeden, góra dwa barwne elementy. Odpowiednio zaaranżowane, nadadzą charakter całemu wnętrzu. Minimalizm górą!

 

fot. mat. prasowe

 


Zajrzyjcie na stronę Nowy Styl po kolejne inspiracje!

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: Nowy Styl | design | trendy w designie | biuro |

podobne artykuły