PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
ROBOTNICZE INSPIRACJE, CZYLI POKAZ MĘSKIEJ KOLEKCJI RAG&BONE WIOSNA/LATO 2011

ROBOTNICZE INSPIRACJE, CZYLI POKAZ MĘSKIEJ KOLEKCJI RAG&BONE WIOSNA/LATO 2011

Zobacz co projektancki duet Rag&Bone przygotował dla męskiej klienteli w sezonie wiosna/lato 2011.

Duet Rag& Bone powstał w 2002 roku, a Marcus Wainwright i David Neville, projektanci marki już wtedy za cel postawili obie tworzenie ubrań, które zarówno oni jak i ich przyjaciele będą mogli nosić na co dzień. Marcus i David, designerzy bez formalnego wykształcenia, zaskoczyli wszystkich świeżym podejściem do wielkiej mody, co pozwoliło im osiągnąć spory sukces. W każdej kolekcji pojawia się nieśmiertelny jeans, bo właśnie „jeansowe” są korzenie Rag&Bone. Panowie uważają, że denim reprezentuje historię, autentyczność i fundamenty klasycznego roboczego stroju, który inspiruje design Rag&Bone. W każdym sezonie projektanci sięgają po zarówno klasyczne jak i innowacyjne materiały – dzięki takiemu połączeniu projekty często są ponadczasowe.

 

 

tl_files/moda zagraniczna/pokazy mody/RAG & BONE MEN WIOSNA - LATO 2011/kolaz rg.png

fot. East News

 

Męska kolekcja wiosna/lato 2011 po raz kolejny czerpie z samego źródła, robotniczego zestawu. Rag& Bone proponuje panom ogrodniczki czy patchwork’owe kurtki, denimowe marynarki oraz luźne kombinezony. Oprócz klasyki projektanci postawili na nieco kontrowersyjne w modzie męskiej skórzane topy i satynę. Dużo jest też w tej kolekcji tunik, inspirowanych dalekim Wschodem i delikatnych, mozaikowych wzorów na koszulach.

 

Marcus Wainwright i David Nevile przebyli długą drogę od fascynacji robotniczym jeans’em i wciąż pokazują że jeszcze na wiele ich stać.

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: pokaz | wiosna - lato 2011 | Rag&Bone |

podobne artykuły