PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
POKAZ MĘSKIEJ KOLEKCJI PRADA JESIEŃ ZIMA 2012/13 - ADRIEN BRODY I GARY OLDMAN NA WYBIEGU

POKAZ MĘSKIEJ KOLEKCJI PRADA JESIEŃ ZIMA 2012/13 - ADRIEN BRODY I GARY OLDMAN NA WYBIEGU

Na wybiegu męskiej kolekcji Prada podczas Tygodnia Mody w Mediolanie pojawiło się grono najlepszych aktorów ze srebrnego ekranu, w tym Gary Oldman i Adrien Brody. Koniecznie zobaczcie ich w nowej roli.

O pokazie męskiej kolekcji Prada jesień zima 2012/13 w Mediolanie mówiło się dużo. Głównie za sprawą zapowiedzianego pojawienia się na wybiegu takich gwiazd srebrnego ekranu jak Gary Oldman, Willem Dafoe i Adrien Brody.

 

W najnowszej kolekcja Prada skupiono się przede wszystkim na interpretacji męskiego płaszcza. Długie dwurzędowe płaszcze w granacie i czerni, wiązane w pasie szlafrokowe trencze i  wykończone futrem okrycia wierzchnie w stylu paryskiej bohemy zdominowały wybieg.

 

Fani wzorów także będą zadowoleni – u Prady pojawiło się art deco od stóp do głów. Na garniturowych butach z pewnością dodają oryginalności, a na zawiązanych pod szyją fularach, szyku. Dodatki grają w nowej kolekcji rolę dość istotną - okrągłe okulary z czerwonymi szkłami (zwłaszcza w stylizacji Adrien’a Brody) i eleganckie butonierki (ech ten Gary Oldman) to nowy pomysł na dandysa w stylu Prada.

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: Prada | Adrien Brody | Gary Oldman | trendy jesień zima 2012 | moda męska |

podobne artykuły