Logotyp serwisu lamode.info
POKAZ KOLEKCJI ALEXANDER WANG JESIEŃ ZIMA 2012/13 - WANG LUKSUSOWY

POKAZ KOLEKCJI ALEXANDER WANG JESIEŃ ZIMA 2012/13 - WANG LUKSUSOWY

Alexander Wang wciąż się rozwija, tym razem krokiem naprzód było stworzenie zupełnie nowej jakości tkanin. Prezentujemy kolekcję jesień zima 2012/13.

Alexander Wang to jeden z tych projektantów młodego pokolenie, który z powodzeniem tworzy modę dla kobiet łącząc streetwear z wysokim krawiectwem. W sezonie jesień zima 2012 postanowił skupić się na materiale, bazując na skromnej gamie kolorystycznej.  Dzięki temu zyskał bardzo nowoczesną, dojrzałą i luksusową kolekcję, wciąż zachowując swoją słynną estetykę sportowej elegancji.

 

Architektoniczne płaszcze, wysokie golfy, strukturalne topy jak u Balenciaga i skórzane spodnie w motocyklowym stylu to najjaśniejsze punkty tej kolekcji. Dodajmy do tego błyszczące materiały i dominujące w sezonie jesień zima czarne karakułowe futro, a otrzymamy pięknie opakowany przepis na odświeżenie naszej garderoby w kolejnym sezonie.

 

Alexander Wang jesień zima 2012fot. East News/ Pokaz kolekcji Alexander Wang jesień zima 2012

 

Nie mniej ważne od sylwetek są ich szczegóły – asymetryczne zamki, klamry, pierzaste wykończenia okryć wierzchnich czy siatka pełniąca funkcję golfu to eleganckie „kropki nad i”.

 

- Przemyślane  materiały i genialny miks krojów, Alexander Wang z merchendaisera stał się projektantem. – mówią zachwyceni krytycy z branży. Do peanów na cześć absolwenta Parsons, przyłączmy się i my.

tagi: Alexander Wang | trendy jesień zima 2012 | moda damska |

podobne artykuły