Logotyp serwisu lamode.info
MONICA BELLUCCI TWARZĄ LIMITOWANEJ KOLEKCJI MONICA LIPSTICK COLLECTION MARKI DOLCE&GABBANA

MONICA BELLUCCI TWARZĄ LIMITOWANEJ KOLEKCJI MONICA LIPSTICK COLLECTION MARKI DOLCE&GABBANA

Ikona kina i mody, Monica Bellucci została właśnie twarzą limitowanej linii pomadek marki Dolce & Gabbana. Dowiedzcie się więcej o Monica Lipstick Collection.

Monica Bellucci została twarzą specjalnej, limitowanej kolekcji make up nazwanej swoim imieniem, marki Dolce & Gabbana. Monica Lipstick Collection trafi na sklepowe półki 12. maja.

 

Kiedy Domenico Dolce i Stefano Gabbana spotkali na swojej drodze Monicę Bellucci był rok 1989 rok. Od tamtej pory są niemalże nierozłączni. – Monica jest fantastyczną kobietą, bardzo seksowną, a praca z nią jest niczym współpraca z członkiem rodziny, Jest naszą ikoną, symbolem Dolce&Gabbana – komentuje wybór Stefano Gabbana.

 

 - Jestem zaszczycona kolejną możliwością współpracy ze Stefano i Domenico. Ideą tej kolekcji pomadek było stowrzenie różnych odcieni I kolorów, pasujących do stanu ducha i humoru. Uwielbiam każdą z sześciu szminek, które pomagałam stworzyć. – mówi Bellucci o kolejnej kolaboracji.

 

Monica Bellucci twarzą limitowanej kolekcji Monica Lipstick Collection marki Docle&Gabbanafot. Mert Alas & Marcus Piggott/ Monica Bellucci 

 

Szminka to najbardziej kobiecy element makijażu. Pamiętam jak moja babcia, nawet w podeszłym wieku z upodobaniem stała przed lustrem i nakładała odrobinę czerwonej szminki na usta przed wyjściem na niedzielną mszę. Kiedy byłam małą dziewczynką, uwielbiałam patrzeć na sposób, w jaki to robi. – dodaje aktorka.

 

Autorami kampanii reklamowej Monica Lipstick Collection są Mert Alas i Marcus Piggott, a makijaż wykonała sama Pat McGrath, inspirując się diwami kina m.in. Sophią Loren.


tagi: Monica Bellucci | Dolce & Gabbana | make up |

podobne artykuły