PL / EN
MODNE MIEJSCE - RED ONION I DESIGN GUBI

MODNE MIEJSCE - RED ONION I DESIGN GUBI

Red Onion to miejsce na warszawskiej mapie, w którym znajdziemy designerskie propozcyje wystroju wnętrz, w tym duńskie projekty Gubi. Zajrzyjcie!

Sklep Red Onion concept store & cafe w Fabryce Czekolady przy Szpitalnej to nie tylko mekka fanów oryginalnego design, ale także kącik zabaw dla dzieci, galeria Vitra i klimatyczne Red Onion Cafe. Cała przestrzeń dedykowana jest markom, które tworzą historię projektowania.

 

Właściciele Red Onion są osobiście zaangażowani w przygotowywanie oferty galerii – wybierają tylko te rzeczy, które im się podobają, a nie tylko te, które mają szansę na wysoką sprzedaż, dzięki czemu jest to wyjątkowe miejsce z personalnym podejściem.

 

 

 

Red Onion i Gubifot. materiały prasowe/ Wnętrze cafe Red Onion

 

W ofercie znajdziemy również projekty sygnowane metką Gubi, duńskiego brandu z rodzinnym zapleczem i z ponad czterdziestoletnią historią. To spod ręki designerów Gubi wyszła kultowa lampa Bestlite, inspirowana okresem Bauhaus. Uwielbiane przez architektów, projektantów i fanów designu, przez ostatnie 80 lat stały się światową ikoną designu.

 

Gubi to także lustra, stoły, krzesła i wiele innych przedmiotów, czyniących nasze wnętrza piękniejszymi.

 

Polecamy!

 

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: Red Onion | Gubi | modne miejsce |

podobne artykuły