Logotyp serwisu lamode.info
MODNA KWIACIARNIA – CHILLI GARDEN

MODNA KWIACIARNIA – CHILLI GARDEN

Miejsce pełne roślin i kwiatów oraz miłości do nich. Bukiety i aranżacje w kwiaciarni Chilli  Garden w Warszawie powstają z prawdziwą pasją.

Prawdziwa kwiaciarnia to ta, w której projekty powstają z miłości do roślin i radości samego tworzenia. W warszawskiej Chilli Garden tę miłość do kwiatów i wrażliwość estetyczną właścicieli czuć już od progu. Miejsce jest niewielkie, ale zapał do pracy i kreatywność, ogromne. Projekt kwiaciarni powstał z miłości do natury i chęci obcowania z nią. Właściciele od samego początku chcieli podzielić się z klientami swoim doświadczeniem i pomóc im w kreowaniu otoczenia dającego radość i spokój.

 

 

kwiaciarnia Chilli Gardenfor. LAMODE.INFO/kwiaciarnia Chilli Garden

 


Natura jest cudowna, a umiejętność obcowania z nią daje wiele przyjemności. Rośliny to doskonałe źródło inspiracji. Ich kolory, zapach i kształt mogą dodać nam energii i uprzyjemnić spędzanie czasu. Dlatego też w kwiaciarni Chilli Garden oprócz tradycyjnych acz niebanalnych bukietów, wiązanek ślubnych czy kompozycji kwiatowych na wiele okazji, zrealizujemy też projekt przydomowego ogródka, nowoczesnego tarasu, czy niewielkiego balkonu. Właściciele z pełnym zaangażowaniem pomogą w doborze roślin, mebli i doradzą, jak właściwie o nie dbać. Zapraszamy do miejsca, gdzie do natury podchodzi się z sercem.

 

 

Kwiaciarnia Chilli Garden

Ul. Grójecka 194 lok. 6

02-390 Warszawa

kontakt@chilligarden.pl

 

tagi: Chilli Garden | bukiety ślubne | modne miejsce |

podobne artykuły