Logotyp serwisu lamode.info
SALON JOOP! ZAWITAŁ NA NOWO DO GALERII MOKOTÓW

SALON JOOP! ZAWITAŁ NA NOWO DO GALERII MOKOTÓW

Niemiecka marka JOOP! ponownie otworzyła swój punkt w warszawskim centrum handlowym, ale tym razem przeobrażony został w monobrandowy salon, gdzie dostępna jest już jej pełna oferta.

JOOP! to marka wywodząca się z Niemiec, która znana jest nie tylko z produkcji odzieży, ale również z tego, że pod tą samą nazwą działa największa firma perfumeryjna w tym kraju. Poza perfumami i kolekcjami ubrań dla kobiet i mężczyzn oferuje również akcesoria, w tym zegarki, biżuterię, buty, torebki, okulary oraz wyposażenia wnętrz. W warszawskiej Galerii Mokotów otworzono ponownie salon tej marki, tym razem przekształcony w monobrandowy sklep, gdzie jest dostępna jej pełna oferta.

 

W kolekcjach JOOP! można znaleźć proste fasony, bez wyszukanych dodatków, eleganckie i nowoczesne. Wykonane z wysokiej, jakości materiałów ubrania, dostępne są w dwóch liniach -Collection, która wpasuje się w każdą okazję, zarówno do pracy jak i na wieczorne wyjścia, a linia Casual proponuje nam bardziej miejskie, luźne i idealne, na co dzień kroje. W salonie sprzedawane są też akcesoria skórzane oraz obuwie dla kobiet i mężczyzn.

 

tagi: JOOP! | modne miejsce |

podobne artykuły