PL / EN
KONKURS „BŁYSZCZ NA ŚWIĘTA”  Z GLITTER!

KONKURS „BŁYSZCZ NA ŚWIĘTA” Z GLITTER!

Jest taka biżuteria, o której mówimy, że ubiera. Efektowna, wyrazista, ściągająca uwagę, nie tyle uzupełnia stylizację, co stanowi jej podstawę. Glitter o takiej biżuterii wie wszystko, a my mamy dla Was świąteczny konkurs!

Jest taka biżuteria, o której mówimy, że ubiera. Efektowna, wyrazista, ściągająca uwagę, nie tyle uzupełnia stylizację, co stanowi jej podstawę. Z najprostszej stylizacji potrafi zrobić zniewalającą kreację. Sprawdza się w rozmaitych okolicznościach i doskonale radzi sobie w bardzo różnych zestawieniach. Inspiruje formą, barwą i stylem. Jest podstawą kobiecej garderoby i codzienności.

 

Szwedzka marka Glitter o tego typu biżuterii wie wszystko. Rozumie również, że kobieta bywa zmienną, dlatego szeroką i różnorodną kolekcję oferuje w bardzo atrakcyjnych cenach. Glitter zachęca do eksperymentów ze stylem, udowadnia, że czasem wystarczy nowa, niebanalna bransoletka, naszyjnik lub kolczyki, by zaprezentować światu zupełnie nowe „ja”.

 

Wyjątkowa biżuteria inspiruje, pobudza wyobraźnię, podkreśla charakter i osobowość noszącej ją osoby. Narzuca i buduje indywidualny styl, potrafi podporządkować sobie garderobę.

 

UWAGA! KONKURS!

 

Razem z marką Glitter proponujemy konkurs z atrakcyjnymi nagrodami. Aby wziąć w nim udział, wystarczy do biżuterii Glitter dobrać jedną z proponowanych niżej sukienek. Pasującą kreację, która w zestawieniu z wybraną biżuterią stanowić będzie doskonałą całość.

 

Jest o co walczyć. Autorki trzech najlepszych stylizacji zostaną nagrodzone kuferkami wypełnionymi inspirującą biżuterią Glitter każdy o wartości 350 PLN.

 

Warunkiem zgłoszenia jest zapisanie się do newslettera LAMODE.INFO, polubienie marki Glitter na Facebooku  i podanie w mailu swojego adresu i numeru telefonu. Regulamin konkursu znajdziecie tutaj, a w galerii zamieściliśmy zdjęcia do wykorzystania przy tworzeniu stylizacji.

Powodzenia!

 

 

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: konkurs | Glitter | Pomada |

podobne artykuły