PL / EN
GWIAZDY NA KONFERENCJI PRASOWEJ 4.EDYCJI FASHION DESIGNER AWARDS

GWIAZDY NA KONFERENCJI PRASOWEJ 4.EDYCJI FASHION DESIGNER AWARDS

Gwiazdorskie jury konkursu 4. edycji Fashion Designer Awards, w tym Małorzata Socha, projektanci Bohoboco, Lidia Popiel i Beata Sadowska pojawili się na konferencji prasowej. Sprawdźcie szczegóły.

Wczoraj, 1.lutego, odbyła się konferencja prasowa w związku z 4.edycją projektu Fashion Designer Awards. Na event zaproszono jury, które podzieliło się ze zgromadzonymi gośćmi swoimi wrażeniami z poprzedniej edycji konkursu. W skład rady sędziowskiej wchodzą najlepsi polscy projektanci w tym Maciej Zień, Gosia Baczyńska i duet Bohoboco, aktorki i modelki znane z nienagannych stylizacji m.in. Małgorzata Socha i Katarzyna Zielińska, stylistka Dorota Williams. Specjalnym gościem w jury jest Lidia Popiel, fotografka.

 

- Szukam w pracach młodych projektantów czegoś wyjątkowego, czegoś co mnie zwyczajnie, po ludzku zachwyci – komentowała Beata Sadowska.

 

- Bardzo ciekawi mnie twórcze podejście do tematu konkursu, interpretacja Hollywood z lat 60. i 70. To duże wyzwanie dla młodych projektantów, zdecydowanie trudniejsze niż w ubiegłych edycjach, gdzie tematem był m.in. Cztery Żywioły. Trzeba stworzyć coś kompletnie innego od utartych modowych kanonów poprzednich lat. Czekam z niecierpliwością. - dodała Natalia Kukulska, członkini jury.

 

Konferencja prasowa 4.edycji Fashion Designer AwardsFot. Jakub Pleśniarski/ LAMODE.INFO/ Jury konkursu Fashion Designer Awards

 

 

Jedną z nagród dla wybranego uczestnika konkursu jest staż w atelier Bohocobo.

 

- To będzie bardzo ciekawe doświadczenie zarówno dla nas jak i dla stażysty. Będzie miał szansę zobaczyć od kuchni proces tworzenia kolekcji, udzielą mu się emocje towarzyszące nam przed ważnymi pokazami, pomożemy mu się rozwinąć. – zapewnia Kamil Owczarek, projektant Bohoboco.

 

W skład nagród wchodzą także staż w Mediolanie, stypendia naukowe i wyjazd na Fashion Week do Paryża. Przypominamy, że trwa nabór do czwartej już edycji konkursu Fashion Designers Awards. Ambitni młodzi i zdolni projektanci są jak co roku mile widziani. Zgłoszenia należy nadsyłać do 29.lutego, a więc macie jeszcze miesiąc na przygotowanie kolekcji inspirowanej Hollywood z lat 60. i 70.

video

CHANEL CRUISE 2021/22

tagi: Fashion Designer Awards | Beata Sadowska | Małorzata Socha | Karolina Malinowska | Bohoboco |

podobne artykuły