PL / EN
FASHION WEEK POLAND PAŹDZIERNIK 2012 - POKAZ KOLEKCJI BERENIKA CZARNOTA WIOSNA LATO 2013

FASHION WEEK POLAND PAŹDZIERNIK 2012 - POKAZ KOLEKCJI BERENIKA CZARNOTA WIOSNA LATO 2013

Berenika Czarnota zabrała widzów swojego pokazu na francuską Riwierę. Zobaczcie pokaz kolekcji Berenika Czarnota wiosna lato 2013 podczas Fashion Week Poland w Łodzi

Berenika Czarnota to polska mistrzyni dzianiny. Uważa ją zresztą za materiał, który jest najbardziej plastyczny i wdzięczny w procesie tworzenia. Bazę wielu kolekcji stanowią oversize’owe swetry z aplikacjami, które Berenika dobiera tematycznie do sezonu.  

 

Wiosna lato 2013 upłyną u Bereniki Czarnoty pod znakiem zrobionych na szydełku strojów plażowych z wysokim stanem, do których inspirację  projektantka zaczerpnęła z lat 50. oraz multi kolorowych swetrów z aplikacją. Pojawiły się też konstrukcyjne trencze, wzory boho na warstwowych sukienkach i dopełniające dodatki: kapelusze z miękkim rondem, okrągłe okulary w grubej oprawce i etno naszyjniki.

 

Berenika Czarnota ss 2013fot. Jakub Pleśniarski/LAMODE.INFO

 

Na wybiegu Bereniki pojawiła się dobrze znana polska modelka, Marzena Pokrzywińska, której eteryczność idealnie wpisywała się w estetykę pokazu. Dzięki świetnie dobranej nastrojowej muzyce, efektach scenicznych i choreografii autorstwa Kasi Sokołowskiej przenieśliśmy się razem z Bereniką Czarnotą na Francuską Riwierę w stylu retro.

 

Reklama:

Słoń Torbalski

 

Polecamy!

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: Fashion Week Poland 2012 | Fashion Week Poland | FashionPhilosophy Poland 2012 | trendy wiosna lato 2013 | Berenika Czarnota |

podobne artykuły