PL / EN
FASHION WEEK POLAND KWIECIEŃ 2013 - MICHAŁ SZULC JESIEŃ ZIMA 2013

FASHION WEEK POLAND KWIECIEŃ 2013 - MICHAŁ SZULC JESIEŃ ZIMA 2013

Pokaz Michała Szulca był bez wątpienia jednym z najlepszych pokazów Fashion Week Poland kwiecień 2013, przeczytajcie recenzję!

Perfekcyjne wyczucie szczegółu, świetne kroje, dbałość o materiały i doskonała jakość – Michał Szulc. Każdą kolejną kolekcją udowadnia, że jest jednym z najlepszych polskich projektantów. Jesień zima 2013 pokazana w Łodzi to przede wszystkim kolekcja casualowa. Pudełkowe żakiety, drapowane płaszcze, niebanalne połączenia faktur i materiałów oraz coraz rzadziej w polskich propozycjach spotykana spójność są największymi plusami nowego sezonu w wydaniu Szulca.

 

Projekty o sportowej linii projektant opatrzył literką C nawiązującą do faktury węgla, który był mocną inspiracją w doborze materiałów. Smolista czerń jedwabnych spodni, głęboki czarny odcień skórzanej sukienki, pikowany ortalion kontrastowały z mocnymi akcentami kolorów. Sylwetki monochromatyczne bazujące na energetycznej pomarańczy czy fiolecie (tu w połączeniu z jasnym beżem).

 

Michał Szulc jesień zima 2013fot. Jakub Pleśniarski/LAMODE.INFO/ Pokaz Michał Szulc jesień zima 2013

 

Delikatne plisy połączone z białymi Conversami w amerykańskim stylu składały się na ciekawą, jak na Szulca przystało, stylizację.

 

Bardzo lubimy, niezmiernie polecamy i gratulujemy!

 

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: Michał Szulc | FashionPhilosophy Fashion Week Poland Łódź 2013 | OFF Out Of Schedule | Fashion Week Poland | trendy jesień zima 2013 |

podobne artykuły