PL / EN
BLOG N STYLE VOL 2 - ZAPRASZAMY NA WARSZTATY!

BLOG N STYLE VOL 2 - ZAPRASZAMY NA WARSZTATY!

Więc czym tak właściwie ma być blog? Inspiracją, pasją czy biznesem i zarobkiem. Takich pytań jest o wiele więcej i właśnie dlatego powstała inicjatywa Blog in Style vol. 2. Zapraszamy na warsztaty!

Blogosfera rozwija się w niesamowitym tempie. Blogowanie stało się zajęciem bardzo trendy, a inspiracje otaczające nas na co dzień nabrały nowego znaczenia. Jedno jest jednak pewne, aby wyróżnić się na tle blogerów w tej chwili trzeba czegoś więcej niż dobrej figury i modnej stylizacji. Więc czym tak właściwie ma być blog? Inspiracją, pasją czy biznesem i zarobkiem. Takich pytań jest o wiele więcej i właśnie dlatego powstała inicjatywa „Blog in Style vol. 2”, która ma edukować i odpowiadać na pytanie: jak prowadzić bloga, zwłaszcza modowego. 

 

Podczas warsztatów znane polskie osobistości ze Świata mody opowiedzą jak wygląda praca w magazynie, praca fotografa, stylistki czy projektantów. Mateusz Kaczorowski specjalista od media & public relations  podczas Fashion Week Poland zdradzi jak przyznawane są akredytacje dla blogerów. 

 

W programie ponadto m.in. wykład LAMODE.INFO, kilka słów o fotografii od Łukasza Dziewica, Maja Sablewska, Jessica Mercedes Kirchner o tym jak zaczęła karierę i skąd wzięła się w pierwszym rzędzie nowojorskiego fashionweeka,  VANITA’s o urokach bycia mężczyzną w tym, uważanym za kobiecy – świecie. Brzmi zachęcająco? Zajrzyjcie na warsztaty Blog In Style 23-24 lutego br. w Hotelu Europeum we Wrocławiu.

 

Blog In Style warsztaty

fot. mat. prasowe Blog In Style

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez LAMODE.INFO (@lamodeinfo)

video

TOMASZ OSSOLIŃSKI WIOSNA 2022

tagi: Blog In Style | warsztaty Blog In Style | Blog In Style druga edycja |

podobne artykuły