PL / EN
ANNA HALAREWICZ ILLUSTRATIONS - RELACJA Z WYSTAWY WE WROCŁAWIU

ANNA HALAREWICZ ILLUSTRATIONS - RELACJA Z WYSTAWY WE WROCŁAWIU

Znana polska rysowniczka Anna Halarewicz pokazała się wrocławskiej publiczności dzięki wystawie Illustrations. Sprawdźcie, jak było. 

Anna Halarewicz to jedna z najbardziej rozchwytywanych młodych polskich rysowniczek. Współpracuje z największymi polskimi magazynami modowymi, jej ilustracje ukazywały się m.in. w Twoim Stylu, Exklusivie, Bluszczu  i wielu innych. Bierze udział w projektowaniu różnego rodzaju przedmiotów codziennego użytku: od koszulek po eleganckie kalendarze.

 

Na wystawie we wrocławskiej ART GALLERY widz mógł prześledzić proces, jaki przechodzi rysownik od pomysłu, poprzez same rysunki, projekty, aż po finalny produkt – codzienny przedmiot. W ramach „ILLUSTRATIONS" zaprezentowane zostanie kilkadziesiąt rysunków, które były publikowane w polskiej prasie.

 

Ciekawym aneksem do ekspozycji prac był zbiór oryginalnych magazynów z ilustracjami autorki, jak również produkty funkcjonujące powszechnie na rynku, w kreowaniu których Anna Halarewicz miała swój udział: kalendarze Twojego Stylu, koszulki Zemełka&Pirowska, kartki świąteczne (Aliganza, Hexeline, Polswiss), rysunki wykonane dla Mohito oraz plansze wykonane dla Baileys'a z okazji współpracy marki z Philipem Treacy.

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: Anna Halarewicz | Anna Halarewicz Illustrations | wystawa |

podobne artykuły