PL / EN
8 INSTAGRAMÓW, KTÓRE MUSICIE ZNAĆ

8 INSTAGRAMÓW, KTÓRE MUSICIE ZNAĆ

Te konta zmienią Wasze myślenie o Instagramie - sprawdźcie!

INSTAGRAM – NUMER 1 WŚRÓD SOCIAL MEDIÓW

MATERIALS_2017/LIFESTYLE/LAMODE POLECA/8 INSTAGRAMOW, KTORE MUSICIE ZNAC/a.pngfot. Instagram.com/vickyking

Co do tego, że w tej branży Instagram jest najpotężniejszym z social mediów, chyba już nikt nie ma wątpliwości. Spośród wielu funkcji jakie dziś spełnia, z których wystarczy przytoczyć kilka – od zwiększenia obrotów marki, pozyskania nowych followersów, a w efekcie klientów, przez wykreowanie eksperta czy influencera w konkretnej dziedzinie, po – jak np. w przypadku modelek – zdobycie wielomilionowych kontraktów z największymi domami mody - dziś przyglądamy się tej naszym zdaniem przez wielu niedocenianej, a najbardziej godnej uwagi.

INSTAGRAM JAKO WIZYTÓWKA

MATERIALS_2017/LIFESTYLE/LAMODE POLECA/8 INSTAGRAMOW, KTORE MUSICIE ZNAC/b.5.frankiewiczrozniata.pngfot. Instagram.com/frankiewicz.rozniata

Choć kolejne aplikacje mające na celu jego uatrakcyjnienie (włącznie z możliwością kupna folowersów), powstają jak grzyby po deszczu (a propos, czytaliście nasz po nich przewodnik?), wygląda na to, że wciąż w pewnym stopniu wymyka się swym użytkownikom, nie dając się całkowicie okiełznać i podporządkować, czasami za to ujawniając zgoła inne prawdy o nas samych niż te, którymi chcielibyśmy się podzielić z naszymi followersami.

INSTAGRAM JAKO NARZĘDIE MANIPULACJI

MATERIALS_2017/LIFESTYLE/LAMODE POLECA/8 INSTAGRAMOW, KTORE MUSICIE ZNAC/c.8. brett lloyd.pngfot. Instagram.com/brettlloyd

Trzeba nazwać rzecz po imieniu: jak każde narzędzie twórczego działania (a dla niektórych jedyna forma twórczości), wymaga od użytkownika takiej postawy, a także świadomości i umiejętności przewidywania skutków własnych działań. I nie chodzi tylko o niedającą sprowadzić się do algorytmu kreatywność.

Natura tego narzędzia pozwalająca zarządzać, a w zasadzie (do pewnego stopnia) manipulować treściami, to wbrew pozorom bardzo śliski grunt do zabaw własnym wizerunkiem.

INSTAGRAM - KREOWANIE WIZERUNKU?

MATERIALS_2017/LIFESTYLE/LAMODE POLECA/8 INSTAGRAMOW, KTORE MUSICIE ZNAC/d.thedenizenco.png

Nie każdy jest artystą, a Instagram nie musi być galerią. Warto za to pamiętać, że sporo treści o sobie udostępniamy także pomiędzy postami. Instagram rządzi się własnymi prawami i choć profile zbudowane na selfie nie tracą na popularności, przedstawiamy Wam w galerii takie, które nie tyle stanowią dla nas punkt odniesienia w konstruowaniu własnych, co po prostu są miejscem w przestrzeni Internetu, w którym warto się na chwilę zatrzymać. 

ZOBACZ TEŻ: NAJBARDZIEJ INSPIRUJĄCE KONTA INSTAGRAMOWE MODELEK

video

MICHAL SZULC – BACKSTAGE POKAZU GALENE

tagi: Instagram | INSTAGRAM |

podobne artykuły