Logotyp serwisu lamode.info
5 MŁODYCH PROJEKTANTÓW Z CENTRAL SAINT MARTINS, KTÓRYCH WARTO ZNAĆ (ROCZNIK 2018)

5 MŁODYCH PROJEKTANTÓW Z CENTRAL SAINT MARTINS, KTÓRYCH WARTO ZNAĆ (ROCZNIK 2018)

Najzdolniejsi studenci prestiżowej CSM właśnie pokazali swoje kolekcje dyplomowe - zobaczcie, czyje nazwiska warto zapamiętać!

Spis treści

1. CENTRAL SAINT MARTINS BA SHOW 2018

2. Wenjun Zhu - CSM BA Show 2018

3. Hinako Nakazawa - CSM BA Show 2018

4. Courtney Mitchell - CSM BA Show 2018

5. Simon Valer Dacsef - CSM BA Show 2018

6. Florence Lamy - CSM BA Show 2018

CENTRAL SAINT MARTINS BA SHOW 2018

Londyńska Central Saint Martins od wielu lat cieszy się świetną reputacją, będąc kolebką najbardziej kreatywnych, młodych designerów z całego świata. Raz do roku uczelnia rzuca światło na wybranych studentów, pokazując  ich niezwykłe kolekcje mody damskiej i męskiej. Dziś w poszukiwaniu największych, nieoszlifowanych talentów, przyglądamy się świeżo upieczonym licencjatom – zobaczcie najlepsze looki z CMS BA Show 2018!

POLECAMY: NAJLEPSZE SZKOŁY MODOWE W POLSCE

 

Wenjun Zhu - CSM BA Show 2018

Wenjun Zhu to niezwykle utalentowana projektantka, której największym atutem jest umiejętność tworzenia i łączenia ze sobą printów. Jej świeże podejście do kolorów wyłania istotę kontrastów, mieszając ze sobą wyrafinowaną paletę odcieni z neonowym żółtym i elektrycznym fioletem.

wnejun

Kolekcja dyplomowa Wenjun Zhu, Central Saint Martins 2018

 

Hinako Nakazawa - CSM BA Show 2018

Lekko nieprzyzwoita, a zarazem tak przyjemna dla oka, kolekcja Hinako Nakazawy już po chwili wywołuje uczucie aprobaty. Tonąca w kryształach, piórach, cekinach i gradacji kolorów, udowadnia, że nigdy nie jest tak naprawdę „za dużo”. A jej talent porównywany jest z estetyką samego Johna Galliano.

hinako

Kolekcja dyplomowa Hinako Nakazawy, Central Saint Martins 2018

Courtney Mitchell - CSM BA Show 2018

Kolekcja Courtney Mitchell to z kolei fuzja wymuskania, pruderyjności i piękna. Dzięki wykorzystanym kolorom udało jej się uchwycić poczucia ciepła i komfortu, jednocześnie dając ciekawy, nieoczekiwany efekt. Wystarczy spojrzeć na kraty, które łączą odcienie słodzonej moreli, niebieskich dzwoneczków i kwitnącej róży.

cKolekcja dyplomowa Courtney Mitchell, Central Saint Martins 2018

 

Simon Valer Dacsef - CSM BA Show 2018

U Simona Valera Dacsefa zobaczyliśmy modelki ubrane w duże, objętościowe kreacje inspirowane latami 80’, z wyolbrzymionymi falbanami i marszczeniami na strukturyzowanej satynie. Ta odważna kolekcja podpowiada nam jedno – doza zabawności to nowy klucz do okazjonalnego stroju.

simonKolekcja dyplomowa Simona Valera Dacsefa, Central Saint Martins 2018

 

Florence Lamy - CSM BA Show 2018

Przy tworzeniu swoich projektów odnoszących się do subkultur, Florence Lamy wykorzystała elementy, które wcale nie wyglądały ciężko i onieśmielająco. Na wybieg wysłała modeli i modelki w inspirowanych S&M, zdobionych i drukowanych rzeczach, które w swojej konstrukcji i palecie kolorystycznej miały w sobie raczej więcej niewinności i delikatności.

cmsKolekcja dyplomowa Florence Lamy, Central Saint Martins 2018

ZOBACZ TEŻ: T-SHIRTY INSTANT. DOUBLET Z PRESTIŻOWĄ LVMH PRIZE 2018

tagi: Central Saint Martins | kolekcje | news | moda |

podobne artykuły