PL / EN
47 IDEALNYCH PUCHÓWEK NA JESIENNO-ZIMOWY SEZON!

47 IDEALNYCH PUCHÓWEK NA JESIENNO-ZIMOWY SEZON!

Świętujemy wielki powrót puchowych kurtek, które są już nie tylko funkcjonalne, ale i bardzo stylowe. Zobaczcie!

TRENDY 2017: PUCHÓWKI

Kiedy temperatura powietrza spada w okolice zera, a jesienny wiatr i deszcz potęgują uczucie chłodu, na pomoc śpieszą ciepłe, zimowe kurtki, które skutecznie ochronią nas przed złowrogą pogodą. Z czasów dzieciństwa wspominamy obszerne, ciężkie puchówki z ortalionu, które mamy zapinały nam pod samą szyję – w modzie nic jednak nie odchodzi na zawsze i dziś to one są jednym z najgorętszych hitów tego sezonu.

STYLOWE KURTKI PUCHOWE JESIEŃ ZIMA 2017

Wielki powrót kurtki puchowej możemy zaliczyć do jednego z najbardziej udanych tej jesieni – miękkie kurtki ze sztucznym, bądź naturalnym wypełnieniem są niekwestionowanym must have’m sezonu, na który warto się skusić nie tylko ze względów estetycznych, ale i czysto funkcjonalnych.

KURTKI PUCHOWE: NAJMODNIEJSZE MODELE

Unowocześniona o najbardziej aktualne kroje, materiały i kolory, zdominowała sklepowe półki pod postacią czerwonych, żółtych, srebrnych i metalicznych egzemplarzy, towarzyszącym modnym wersjom z aksamitu lub pokrytym efektem winylu. Ciekawi? Zajrzyjcie do galerii i wybierzcie coś dla siebie – oto 47 najmodniejszych puchówek tego sezonu!

POLECAMY: DZIEWCZYNA KOWBOJA, CZYLI MODA NA DZIKI ZACHÓD

 

video

HELENA RUBINSTEIN x AGATA TANTER

tagi: KURTKI | PUCHÓWKI | JESIEŃ ZIMA 2017 | SHOPPING | TRENDY |

podobne artykuły