PL / EN
43 IDEALNYCH BIKINI NA OSTATNIĄ CHWILĘ

43 IDEALNYCH BIKINI NA OSTATNIĄ CHWILĘ

Zobaczcie stroje kąpielowe, z którymi nie rozstaniecie się przez najbliższych kilka sezonów!

LETNIE WYPRZEDAŻE 2017: BIKINI

Wakacje, wakacje, wakacje. Sezon letnich urlopów ruszył na całego, więc czas powoli pakować walizki – odpowiednie przygotowanie się do wyjazdu to nie lada sztuka. Często ograniczeni rozmiarem bagażu musimy pamiętać o tym, aby zabrać wszystko co niezbędne, ale również to, co dodatkowo uprzyjemni nam ten wyjątkowy czas. Obok lekkich espadryli, słomkowego kapelusza i torby – koszyka, która jest hitem tego lata, na jednej z czołowych pozycji niezmiennie plasuje się bikini (i to nie jedno).

BIKINIBikini: letnie wyprzedaże 2017 (fot. materiały prasowe)

WYPRZEDAŻ LATO 2017: STROJE KĄPIELOWE

Chociaż jednoczęściowe stroje kąpielowe od kilku sezonów zyskują na popularności, my wciąż, stojąc przed ostatecznym wyborem, postawiłybyśmy na klasyczne bikini. Ale i tutaj dzieje się co raz więcej – zarówno na dole, jak i na górze pojawiają się nowe roz(wiązania) – pod postacią sznurowań, multiplikacji pasków, kolorowych tasiemek i kuszących wycięć. Nowością są także stroje kąpielowe o sportowych charakterze, inspirowane surfingiem, które nie tylko doskonale sprawdzą się podczas kąpieli w falach oceanu, ale również podczas popołudniowego joggingu na plaży, czy gry w siatkówkę.

SHOPPING: STYLOWE BIKINI Z WYPRZEDAŻY

Dziś przygotowaliśmy dla Was przegląd 43 stylowych bikini z wyprzedaży, w które naprawdę warto zainwestować – zobaczcie sami!

video

VALENTINO JESIEŃ ZIMA 2020/21

tagi: WYPRZEDAŻ | WIOSNA LATO 2017 | BIKINI | SHOPPING | TRENDY |

podobne artykuły