Logotyp serwisu lamode.info
4. EDYCJA AKCJI „MŁODZI – MŁODYM/ MYŚLĘ, ŻE JESTEŚMY POKOLENIEM ZUPEŁNIE WYJĄTKOWYM”

4. EDYCJA AKCJI „MŁODZI – MŁODYM/ MYŚLĘ, ŻE JESTEŚMY POKOLENIEM ZUPEŁNIE WYJĄTKOWYM”

Polskie młode pokolenie jest niesamowicie zdolne! Poznajcie szczegóły 4. edycji projektu „Młodzi – Młodym” i zobaczcie genialną sesję Doroty Porębskiej oraz jej backstage w obiektywie Rafała Nowaka!

Młodzi – Młodym / Myślę, że jesteśmy pokoleniem zupełnie wyjątkowym” to projekt, który już po raz 4. „udowodnił”, że warto stawiać na młodych i zdolnych ludzi w różnych dziedzinach. Utalentowani ludzie filmu, radio czy małego ekranu, a także branży mody wcielili się na kilka chwil w rolę modeli. W tym roku, nieco przekornie, do współpracy organizatorzy zaprosili nie tylko debiutujących artystów. Udało im się namówić osoby, które swoją popularność już zdobyły, a teraz chciały pomóc młodym, obiecującym twórcom.

 

 

Kto więc pojawił się w sesji zdjęciowej towarzyszącej akcji? Monika Olejnik, Natasza Urbańska, Ewa Wajnert, Katarzyna Butowtt, a także Omena Mensah Aleksandra Szwed. O muzyczną oprawę pokazu zadbał cieszący się popularnością wielu stacji radiowych zespół THE &. Utalentowana, młoda fotograf Dorota Porębska, wykonała zdjęcia, zaś za make up odpowiadały Joanna Montowska i Aleksandra Foka Przyłuska, a za stylizację Zosia Ślotała z asystentką Magdaleną Kalman. Fryzury to zasługa Milek Design, a wyprodukowanie sesji należało do Zofii Hertel.

 

 

Podobnie jak w poprzednich latach sesja zrealizowana została w charakterystycznych dla Warszawy miejscach. Za każdym razem organizatorzy nawiązują do historii architektury stolicy, do tej pory wykorzystując wnętrza Syreniego Śpiewu, świeżo odremontowane Muzeum Narodowe czy niedawno odrestaurowaną halę na koszykach. Przy tej edycji, w specjalnie przygotowanej sesji zdjęciowej, wykonanej w Bristolu oglądać mogliśmy ubrania Serafina Andrzejaka, Haliny Mrożek, Blessus, Just Paul, Dad’s Stads, MUSES, czy Justyny Czarnieckiej.

 

 

Koniecznie zajrzyjcie do galerii. Tam znajdziecie całą sesję w obiektywie Doroty Porębskiej oraz zdjęcia z jej backstage’u, które wykonał Rafał Nowak.

 

 

tagi: Młodzi Młodym | 4. edycja Młodzi Młodym | Ola Szwed | Dorota Porębska | Monika Olejnik | Ewa Wajnert | Katarzyna Butowtt | Omena Mensah | Natasha Urbańska |

podobne artykuły