PL / EN
FASHION CAMP – CZYLI BRANŻA MODY OD PODSTAW

FASHION CAMP – CZYLI BRANŻA MODY OD PODSTAW

Poznajcie szczegóły Fashion Camp – nowego cyklu szkoleń z zakresu branży mody.

Już w połowie listopada w Studio 4Piętro odbędzie się nowy cykl szkoleń i wykładów skierowany do osób zainteresowanych tematyką biznesu modowego. Warsztaty poprowadzą profesjonaliści i eksperci z branży, którzy podzielą się z uczestnikami swoim doświadczeniem. Wśród zaproszonych prelegentów są m.in. :

 

- Jacek Santorski – ceniony mówca w obszarach przywództwa i zarządzania stresem dla biznesu. Współpracuje z Tygodnikiem Powszechnym, Coaching, ThinkTank Magazine, TVP3 Info, TVN24, TOK FM i Radio PIN.

 

- Lidia Kalita – założycielka marki Simple, w której projektowała przez dwie dekady. 

 

- Marcin Różyc – dziennikarz, publikuje m.in. w Exklusivie, K MAGu czy Wysokich Obcasach. Kurator projektów artystyczno-modowych, prowadzi warsztaty Fashion Writing podczas festiwalu Art&Fashion w Poznaniu.

 

- Emil Bliński – fotograf mający na koncie współpracę z takimi magazynami jak Elle, Harper’s Baazar, Matador, Diva, Women, Playboy i Joy.

 

- mecenas MARCIN FIAŁKOWSKI z Baker & McKenzie – ekspert z zakresu ochrony i praw własności intelektualnej.

 

Głównym celem Fashion Camp, jest przybliżenie trudno dostępnej na polskim rynku wiedzy o branży mody. W programie przewidziane są wykłady m.in. na temat budowania i promocji marki, różnych kanałów dystrybucji i sprzedaży, komunikacji marketingowej i roli Internetu w środowisku biznesowym.

 

Tematyka szkolenia skierowana jest do projektantów, stylistów, przedstawicieli młodszej kadry działów marketingu firm mody, beauty i retail, pasjonatów i wszystkich osób chcących poszerzyć swoją wiedzę potrzebną do prowadzenia biznesu modowego na najwyższym poziomie.

 

GDZIE? Studio 4Piętro w Warszawie

KIEDY? 16-17 listopad

Koszt dwudniowego szkolenia - 640zł. 

Zgłoszenia do 5.11 (wtorek) nagradzane są specjalnym rabatem- 150zł.

Na zakończenie każdy z uczestników otrzyma certyfikat uczestnictwa w szkoleniu.

 

Liczba miejsc ograniczona!

 

Więcej szczegółów na http://fashionweekend.pl/szkolenie/

 

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Fashion Camp | Fashion Camp warsztaty |

podobne artykuły