PL / EN
25 PYTAŃ DO... NATALIA CURYŁO Z VENTI MODELS

25 PYTAŃ DO... NATALIA CURYŁO Z VENTI MODELS

Debiut podczas tygodnia mody w Mediolanie - tak wyglądają piewrsze kroki Natalii w zawodzie!

Jak na new face'a Natalia ma spore doświadczenie. Debiutowała we wrześniu bieżącego roku na Fashion weeku w Mediolanie, gdzie pojawiła się nawybiegach Daniela Gregis i Mario Dice. Agencja matka młodej modelki to Venti Models, zaś za granicą reprezentowana jest odpowiednio przez Major New YorkMajor Milan, Women Management Paris i IZAIO Berlin.

 

Już pierwsze realizacje otworzyły Natalii drzwi do kariery międzynarodowej, dzięki czemu wkrótce modelka będzie realizować kontrakt w Europie, by następnie zaprezentować się na przyszłorocznym New York Fashion Week.

 

Tymczasem w naszym kwestionariuszu przybliżamy Wam postać wschodzącej gwiazdy modelingu - dowiedzcie się, jakie ma plany, jak brzmi jej motto i kto jest jej idolem!

 

1. TWÓJ ZAWÓD? Początkująca modelka.

 

2. PRZEŁOMOWY MOMENT W KARIERZE? Zdecydowanie był to mój pierwszy kontrakt w Paryżu. Wyleciałam tam niecałe dwa miesiące po podpisaniu umowy z moją agencją w Polsce. To właśnie tam po raz pierwszy zetknęłam się z ludźmi z branży i zdobyłam nowe doświadczenie. Zobaczyłam, jak naprawdę wygląda świat modelingu, jak wygląda życie modelek i w jaki sposób przebiegają castingi. 

 

3. JAK WYGLĄDA TWÓJ TYPOWY DZIEŃ? Jako że w dalszym ciągu chodzę do szkoły, mój dzień nie wyróżnia się niczym specjalnym. Wstaję wcześnie rano, biegnę na autobus, siedzę w szkole kilka godzin, następnie wychodzę coś zjeść z przyjaciółką, wracam do domu, uczę się, przeglądam internet i idę spać.

 

4. TWOJE NAJBLIŻSZE PLANY… Aktualnie jestem w Mediolanie, ale za dwa tygodnie wracam z powrotem do Warszawy, gdzie ponownie zacznę zmagania z językiem łacińskim i matematyką.


5. W JAKIM MIEJSCU CHCIAŁABYŚ BYĆ ZA 5 LAT? Nie mam zielonego pojęcia co będę robić jutro, więc tym bardziej nie wiem, co będzie za 5 lat. Nie mam jeszcze sprecyzowanych planów na przyszłość.

 

6. NAJLEPIEJ PRACUJE MI SIĘ, GDY… Najlepiej pracuję mi się, gdy dobrą atmosferę tworzą ludzie z pasją, którzy wiedzą, co chcą osiągnąć. Złapanie z nimi wspólnego języka jest również bardzo ważną kwestią.

 

7. KIM CHCIAŁAŚ ZOSTAĆ JAK BYŁAŚ MAŁA? Aktorką, lecz moje marzenia legły w gruzach w momencie gdy poszłam na swój pierwszy casting do serialu.

 

8. CO CIĘ MOTYWUJE? Motywują mnie moje sukcesy, nawet te najmniejsze.

 

9. CO NAJBARDZIEJ CENISZ U INNYCH? U innych cenię sobie szczerość, bezinteresowność oraz poczucie humoru.

 

10. Z KIM ZAMIENIŁABYŚ SIĘ ŻYCIEM NA JEDEN DZIEŃ? Z Angeliną Jolie.


11. GŁÓWNA CECHA CHARAKTERU TO… Stanowczość i wrażliwość.

 

12. NAJWIĘKSZA WADA I ZALETA… Moją zaletą jest fakt, że zawsze mocno angażuję się w daną sprawę i staram się poznać temat ze wszystkich stron. Wypracowuję sobie swoje własne zdanie i jestem w tym konsekwentna - nie daję sobie łatwo czegoś narzucić, a opinie innych mają mały wpływ na to, co postanowię. Do minusów mogę zaliczyć spontaniczność, która często wygrywa z racjonalnym planowaniem oraz fakt, że jestem niecierpliwą osobą.


13. TWÓJ IDOL Z DZIECIŃSTWA… Shrek.


14. ULUBIONE MIEJSCE NA ZIEMII… Uwielbiam Paryż, ale mimo wszystko najlepiej czuję się w swoim mieszkaniu Warszawie.


15. CO ZABRAŁABYŚ ZE SOBĄ NA BEZLUDNĄ WYSPĘ (3 RZECZY)? Nóż, książkę i koc.


16. CZY JEST COŚ, CO CIĘ WYPROWADZA Z RÓWNOWAGI? Najbardziej wyprowadza mnie z równowagi głupota ludzka, a także czyjeś niezdecydowanie i udawanie kogoś, kim się nie jest.

 

17. SŁOWA, KTÓRYCH NADUŻYWASZ TO… "obojętne".

 

18. TWOJA ULUBIONA KSIĄŻKA… "Mężczyźni z różowym trójkątem" Heinz Heges oraz "Portret Doriana Graya".

19. ULUBIONA RZECZ W SZAFIE… Kaszmirowe swetry.


20. CZEGO NIGDY NIE ZAŁOŻYSZ? Cielistych rajstop!

 

21. Z KIM ZAMIENIŁABYŚ SIĘ NA GARDEROBĘ? Zdecydowanie z Anją Rubik.


22. NAJBARDZIEJ INSPIRUJĄCA OSOBOWOŚĆ W ŚWIECIE MODY… Anthony Vaccarello.

 

23. JAK BRZMI TWOJE MOTTO? "Przez ciernie do gwiazd".

 

24. OBECNY STAN TWOJEGO UMYSŁU… Otwarta na nowe doświadczenia.

 

25. NARYSUJ NAM COŚ :)

 

 

video

PRADA - FILM "PAST FORWARD"

tagi: venti models | new face | newface | modelka |

podobne artykuły