Logotyp serwisu lamode.info
24. WRZEŚNIA RUSZA MARSZ RÓŻOWEJ WSTĄŻKI

24. WRZEŚNIA RUSZA MARSZ RÓŻOWEJ WSTĄŻKI

24 września w Warszawie odbędzie się Marsz Różowej Wstążki, który ma na celu propagowanie profilaktyki raka piersi. Zapraszamy do wzięcia udziału w akcji.

W najbliższą sobotę 24. września punktualnie o godzinie 12.00 spod Hotelu Bristol już po raz 14. wyruszy Marsz Różowej Wstążki. W ramach Wielkiej Kampanii Życia – Avon Kontra Rak Piersi – ogólnopolskiej akcji propagującej profilaktykę raka piersi, co roku maszeruje kilka tysięcy osób. Uczestnicy przejdą ulicami warszawskiej starówki, gdzie na końcu trasy przy Pl. Teatralnym, w specjalnie przygotowanych gabinetach w Różowym Miasteczku Avon będzie można skorzystać z warsztatów samodzielnego badania piersi oraz z bezpłatnych badań USG i mammografii.

 

Akcję licznie wspierają znane osobistości, celebryci i gwiazdy – tegoroczna edycja odbywa się pod patronatem prezydentowej Pani Anny Komorowskiej oraz Prezydent Miasta Stołecznego Warszawy Pani Hanny Gronkiewicz-Waltz. Miłym akcentem kończącym wydarzenie będzie koncert sióstr Pauliny i Natalii Przybysz, które zagrają wspólnie kilka utworów powstałych za czasów istnienia formacji Sistars.

tagi: Sistars | Marsz Różowej Wstążki | AVON |

podobne artykuły