Logotyp serwisu lamode.info
PLICH - POKAZ KOLEKCJI ZIMA 2011

PLICH - POKAZ KOLEKCJI ZIMA 2011

Już 26. września we wnętrzach Sali Kopernika Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie projektant mody Plich pokaże swoje propozycje na zimę 2011. Poznajcie szczegóły!

Już 26. września we wnętrzach Sali Kopernika Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie, krakowski projektant PLICH zaprezentuje szerokiej publiczności swoje najnowsze propozycje na zimę 2011. Wybór wnętrza na pokaz jest nieprzypadkowy, bowiem projektant konsekwentnie dobiera wszelkie elementy tak, by ceremonia była wydarzeniem artystycznym.

 

PLICH pokaże zgromadzonym gościom kolekcję wieczorową dla kobiet i mężczyzn wraz z torbami i torebkami charakterystycznymi dla marki. Motywy przewodnie kolekcji to proste wyraziste formy tworzące monumentalną, szykowną i dostojną sylwetkę. Wszystkie modele, jak podkreśla twórca, charakteryzuje wysoka jakość tkanin i staranne wykończenie.


Na pokazie projektanta nie zabraknie oczywiście redakcji LAMODE.INFO, patrona medialnego. Dla wszystkich, którzy nie będą mogli być tego wieczoru w PKiN, przygotujemy obszerną relację. Zapraszamy!

tagi: Plich | pokaz mody | trendy jesień zima 2011 | moda polska |

podobne artykuły