PL / EN
12. ODCINEK III SEZONU „TOP MODEL. ZOSTAŃ MODELKĄ”

12. ODCINEK III SEZONU „TOP MODEL. ZOSTAŃ MODELKĄ”

Zostało ich już tylko pięć i z odcinka na odcinek jest coraz trudniej. Zobaczcie jak uczestniczki programu „Top Model. Zostań Modelką” poradziły sobie w Indiach!

Problemy z angielskim, cztery castingi w showroomach w pięć godzin, wiązanie tradycyjnego sari i jazda na słoniach –jak co tydzień w środę o 21:30 stacja TVN serwuje nam pełną emocji, łez szczęścia i porażki niecodzienną rozrywkę.

 

Wczorajszy, 12. odcinek trzeciego sezonu „Top Model. Zostań Modelką” był wyjątkowo intensywny! Sześć najlepszych kandydatek na modelkę jest właśnie w Indiach! Tam przechodzą test w świecie prawdziwego modelingu. Za nimi już pierwsza sesja do Vogue India autorstwa Suresha Natarajana oraz kontakty przed Fashion Weekiem z tamtejszymi projektantami.

 

Uczestniczki są coraz bliżej finału, więc rywalizacja się zaostrza. Ponownie okazuje się, że brak sympatii utrudnia współpracę nawet, jeśli zadanie należy wykonać razem. Wczoraj z programem pożegnała się Justyna Pawlicka, która w ubiegłym tygodniu święciła triumfy w jedenastym odcinku zdobywając wszystkie wyróżnienia. Nadal konkurować ze sobą będą Renata, Marcela, Klaudia, Zuza i Tamara.

 

Która z nich znajdzie się w finale? I czy którejś uda się wybić w modelingu? Jakie macie odczucia?

 

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: Top Model. Zostań Modelką | Marcin Tyszka | Joanna Krupa | Katarzyna Sokołowska | Michał Piróg | Dawid Woliński |

podobne artykuły