PL / EN
ŁUKASZ JEMIOŁ WYRÓŻNIONY HONOROWĄ ZŁOTĄ NITKĄ

ŁUKASZ JEMIOŁ WYRÓŻNIONY HONOROWĄ ZŁOTĄ NITKĄ

To już druga Złota Nitka w dorobku Łukasza Jemioła. Za co otrzymał ją tym razem? Dowiedzcie się więcej.

 

Wiedzieliście, że Łukasz Jemioł ma na swoim koncie już dwie Złote Nitki? Prestiżowa nagroda wyznaczała start niejednej kariery w polskiej branży mody - tak było także w przypadku zdolnego projektanta, który w 2006 roku, jako świeżo upieczony absolwent Wydziału Tkaniny i Ubioru Łódzkiej ASP, odebrał pierwsze wyróżnienie.

 

 

Druga nagroda powędrowała do Jemioła podczas uroczystego finału ostatniej edycji konkursu dla projektantów. Tym razem było to honorowe wyróżnienie, przyznawane osobowościom z branży modowej, których dorobek przyczynił się do rozwoju polskiej mody.

 

Łuksz Jemioł otrzymał honorową Złotą Nitkę fot. materiały prasowe/Łuksz Jemioł otrzymał honorową Złotą Nitkę

 

W ostatnich dniach kalendarz projektanta jest zresztą wypełniony po brzegi, bowiem już jutro Łukasz Jemioł zaprezentuje swoją nową kolekcję na sezon jesień zima 2013/2014 podczas ekskluzywnego pokazu, który odbędzie się wyjątkowej przestrzeni Łazienek Królewskich w Warszawie. Projektant zapowiada, że pokaz będzie utrzymany w duchu tajemniczego ogrodu i idealnie wpisze się w panujący w parku krajobraz.

 

 

Wiadomo już, że kolekcja będzie miała dwie odsłony, pierwszą pogodną, utrzymaną w energetycznych kolorach limonki, drugą bardziej mroczną z dominacją naturalnych skór i futer. Przeczuwamy, że jak zwykle w przypadku Łukasza Jemioła można spodziewać się wyjątkowego wydarzenia zarówno modowego,  jak i artystycznego. 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Agata Tanter (@agatatanter)

video

CHANEL HAUTE COUTURE WIOSNA 2022

tagi: Łukasz Jemioł Złota Nitka | Złota Nitka | Łukasz Jemioł pokaz jesień zima 2013/2014 | Łukasz Jemioł |

podobne artykuły