PL / EN
100 NAJLEPSZYCH STYLIZACJI STREET FASHION Z PARIS FASHION WEEK WIOSNA LATO 2018

100 NAJLEPSZYCH STYLIZACJI STREET FASHION Z PARIS FASHION WEEK WIOSNA LATO 2018

Niezwykłym pokazom towarzyszyła świetna moda uliczna. Zobaczcie!

MODA ULICZNA PARIS FASHION WEEK WIOSNA LATO 2018

Spowite jesienną aurą ulice Paryża przeżywały w minionym wrześniu prawdziwe oblężenie. Wszystko za sprawą odbywającego się tam tygodnia mody, który przyciąga do stolicy Francji tysiące miłośników trendów, sztuki i designu. Chociaż na co dzień nasza uwaga skupiona jest na wydarzeniach z wybiegów, nie lada gratką jest obserwowanie tego, co działo się przed i po zakończeniu każdego pokazu mody. To przede wszystkim mnóstwo świetnie ubranych kobiet, a wśród nich modelki, blogerki, influencerki, redaktorki mody, stylistki, czy po prostu ogromne fanki projektanckich wizji.

ZOBACZ TEŻ: CAMELEO LOVES PARIS: FOTORELACJA Z WYJAZDU DO PARYŻA

STREET FASHION PFW SS18 - NAJLEPSZE STYLIZACJE

Mimo, że większość dużych marek odzieżowych czerpie inspiracje z najnowszych kolekcji światowych domów mody, absolutnie nie można tu zapomnieć o modzie ulicznej – ona również dyktuje najgorętsze trendy danego sezonu. Street fashion doskonale je też ze sobą miesza, stanowiąc środek osobistej ekspresji i stylu.

Ciekawi? W galerii poniżej zebraliśmy dla Was aż 100 najciekawszych, ulicznych stylizacji z tegorocznego Paris Fashion Week SS18 – zapraszamy!

 

video

VERSACE JESIEŃ ZIMA 2020/21

tagi: MODA ULICZNA | STREET FASHION | STREET STYLE | WIOSN LATO 2018 | PARIS FASHION WEEK |

podobne artykuły