PL / EN
ZUZANNA STANKIEWICZ DLA &OTHER STORIES

ZUZANNA STANKIEWICZ DLA &OTHER STORIES

W lipcu marka &Other Stories zabiera nas do Paryża, gdzie w mieszkaniu projektantki Susan Ibrahim spotyka się z polską modelką Zuzanną Stankiewicz. Sprawdźcie!

Chodziła w pokazach najlepszych projektantów, gościła na łamach najważniejszych pism branży i była twarzą wielu kampanii – od światowych domów mody aż do popularnych sieciówek. Tym razem Zuzannę Stankiewicz z GAGAMODELS możemy podziwiać na zdjęciach zrobionych dla młodszej i bardziej ekskluzywnej siostry H&M – marki &Other Stories. Delikatna i dziewczęca Polka na fotografiach prezentuje najnowszą kapsułową kolekcję akcesoriów projektantki Susan Ibrahim.

 

Szwedka mieszkająca w Paryżu do swojego francuskiego mieszkania zaprosiła ekipę zdjęciową na czele z fotografką Anną Malmberg oraz polską modelką i pokazała im efekty swojej pracy. Marka od jakiegoś czasu przedstawia swoim klientom za pomocą zdjęć nietypowe historie – swoich pracowników. Było już m.in. o robieniu biżuterii, teraz przyszedł czas na dodatki. Susan Ibrahim stworzyła dla &Other Stories kolekcję butów i torebek inspirowaną tym, co kobiety noszą, na co dzień na ulicach. W projektach zwracano uwagę przede wszystkim na jakość, detale i wykończenie.

 

Kolekcja, którą na zdjęciach prezentuje Zuzanna Stankiewicz już wkrótce trafi do sklepów marki oraz na jej internetową stronę.

 

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: Zuzanna Stankiewicz | &Other Stories | GAGAMODELS | Susan Ibrahim |

podobne artykuły