PL / EN
ZUZA BIJOCH W SPECJALNEJ SESJI Z OKAZJI EURO 2012

ZUZA BIJOCH W SPECJALNEJ SESJI Z OKAZJI EURO 2012

Mistrzostwa Europy w piłce nożnej budzą skrajne emocje, a sesja zdjęciowa, w której wystąpiła modelka Zuzanna Bijoch i piłkarz Robert Lewandowski połączyła ze sobą dwa odmienne światy. Zobaczcie Zuzę w ataku!

Na pierwszy rzut oka modeling i piłka nożna niewiele mają ze sobą wspólnego, wszak to przecież dwa odmienne światy. Życie pokazuje jednak, że moda i piłka mogą iść ze sobą w parze, a doskonałym tego przykładem są słynne pary showbiznesu, jak Victoria i David Beckhamowie czy Ronaldo i jego wybranka, Irina Shayk.

 

Fashion Magazine także pokusił się o próbę zestawienia ze sobą tych odmiennych światów i przygotował sesję zdjęciową celebrującą aktualnie trwające mistrzostwa. Do udziału zaproszono naszą ulubienicę, modelkę Zuzę Bijoch i piłkarza Roberta Lewandowskiego. Zdjęcia na Stadionie Narodowym wykonał utalentowany duet fotografów, Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek. Czy chcecie zobaczyć, jak w świetnych stylizacjach autorstwa Andrzeja Sobolewskiego Zuzanna zmaga się z piłką na boisku? Naprawdę warto!

 

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: Zuza Bijoch | Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek | Euro 2012 | ZUZANNA BIJOCH |

podobne artykuły