PL / EN
ZNANE MODELKI I ICH MAMY – NIESAMOWITY EDYTORIAL

ZNANE MODELKI I ICH MAMY – NIESAMOWITY EDYTORIAL

Nietuzinkowe portrety znanych modelek i modeli, w objęciach ich mam. Ten niecodzienny widok, zapiera dech w piersiach! Sprawdźcie.

Otwierają pokazy najlepszych projektantów mody na świecie, występują w kampaniach największych marek, a ich twarze zdobią cenione magazyny o modzie. O kim mowa? Oczywiście o najbardziej uznanych modelkach i modelach w branży.

 

 

Mimo, że większość czasu spędzają poza domem, gdyż ich praca wiąże się z nieustającymi podróżami, to nigdy nie zapominają o swoich najbliższych – rodzinie. To w końcu po nich odziedziczyli urodę i dzięki ich genom, mogą teraz pracować w jednym z najbardziej pożądanych zawodów świata, który jest marzeniem prawie każdej nastolatki. To właśnie oni wspierali ich od najmłodszych lat i dawali nadzieję, że są na tyle wyjątkowi, by udało im się przebić w branży, która wzbudza czasem niemało kontrowersji.  

 

 

My dziś przedstawiamy kilka wyjątkowych portretów, na których ujrzymy znane twarze ze świata modelingu, w objęciach ich mam. Wyjątkowych, gdyż nie jest to widok dość powszechny, bo zazwyczaj możemy ich ujrzeć tylko w zakładkach: „gwiazdą okładki…”, „otworzyła pokaz…” czy „twarzą najnowszej kampanii…”. Taki widok, uzmysławia nam, że mimo, iż są ulubieńcami światowych projektantów, a na ich konta co sezon wpływają niebagatelne kwoty, to jednak wszyscy mamy coś wspólnego – kogoś kto jest dla nas bardzo ważny i jest nieodzowną częścią naszego życia.

 

 

Zajrzyjcie do galerii i zobaczcie znane modelki i cenionych modeli, w objęciach ich mam.

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez LAMODE.INFO (@lamodeinfo)

video

100 LAT CHANEL N°5

tagi: modelki i ich mamy | portrety modelek i ich mam | NATALIA VODIANOVA |

podobne artykuły