PL / EN
MAŁGOSIA BELA DLA SELF SERVICE JESIEŃ ZIMA 2013/2014

MAŁGOSIA BELA DLA SELF SERVICE JESIEŃ ZIMA 2013/2014

Piękna polska top modelka gwiazdą jesienno-zimowego wydania magazynu Self Service. Zobaczcie całą sesję Małgosi Beli, która stanęła przed obiektywem Andreas’a Larssona.

Jedna z najlepszych polskich topmodelek, chluba agencji Model Plus, właśnie wystąpiła w najnowszym edytorialu magzynu Self Service na jesień zima 2013/2014. Sesja została wykonana przez genialnego Andreas’a Larssona, zaś jesienna stylizacja to zasługa Ondine Azoluay.

 

 

Przepiękna Bela, przechadza się po uliczkach deszczowego Londynu, prezentując najgorętszy must have obecnego sezonu – oversize’owe płaszcze! Nieskazitelny efekt potęguje androgyniczna uroda Małgosi połączona z cudownymi okryciami wierzchnimi od projektantów największych domów mody, m.in. Rochas, Stella McCartney, Dries Van Noten, Alexander Wang czy Jil Sander.

 

 

Wybór Małgosi Beli na gwiazdę edytorialu, znajdującego się w jesienno-zimowym wydaniu Self Service, bezsprzecznie był strzałem w dziesiątkę! Klasyczna piękność ponownie udowadnia, że nie ważne czy będzie ubrana w piękną suknię i szpilki czy oversize’owy płaszcz i adidasy – zawsze zachwyca. A my po raz kolejny utwierdzamy się w przekonaniu, że świeża mężatka, Małgosia Bela, zasłużenie uchodzi za najlepszą polską modelkę.

 

 

Koniecznie zajrzyjcie do galerii, w której znajduje się cała sesja Małgosi Beli w obiektywie Andreas’a Larssona.

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Agata Tanter (@agatatanter)

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Małgosia Bela | Self Service Jesień zima 2013/2014 | Małgosia Bela Self Service |

podobne artykuły