Logotyp serwisu lamode.info
ZARA TRF I ZARA WOMAN – KAMPANIE WIOSNA LATO 2014

ZARA TRF I ZARA WOMAN – KAMPANIE WIOSNA LATO 2014

Kolejna Polka w kampanii Zary! Zobaczcie Magdę Jasek na zdjęciach wizerunkowych linii TRF oraz propozycje na wiosnę lato 2014 z kolekcji Woman.

Miłośniczki uwspółcześnionego stylu hippie żyjące w wielkim mieście, a z drugiej strony dziewczyny ceniące prostotę oraz zgodność z trendami. Hiszpańska marka Zara zaprezentowała właśnie swoje wiodące kampanie dla kobiet na sezon wiosna lato 2014. Jedna z nich przedstawia propozycje linii TRF – tańszej i bardziej młodzieżowej, a druga linii Woman – dojrzalszej, bardziej modowej i droższej.

 

W pierwszej z nich króluje młodość, romantyzm, boho, mocno festiwalowa estetyka i fasony wyciągnięte niemalże z szafy hipisek. W rolę ich współczesnych odpowiedniczek wcielają się Marine Deleeuw i Polka, Magdalena Jasek z Free Models Agency. To już kolejna nasza modelka, tuż obok Marysi Loks, Patrycji Gardygajło czy Marty Dyks, która współpracuje z Zarą. Obie prezentują propozycje idealne na wakacyjne wypady za miasto.

 

W kampanii linii Woman obrano zupełnie inny kierunek. Minimalistyczna kolekcja inspirowana trendami z wybiegów, z mocniejszymi elementami, w których wykorzystano wyraziste printy, przedstawiona została w zestawieniu z prostymi i nowoczesnymi wnętrzami, a za scenografię posłużyły głównie rośliny. Monochromatyczne, sportowe looki na zdjęciach zaprezentowały cztery wschodzące gwiazdy modelingu – Amanda Murphy, Kristin Liljegren, Jospehine Le Tutour, Mila Mihaljcic i Ashleigh Good.

 

Zajrzyjcie do galerii, gdzie znajdziecie obie kampanie – Zara TRF i Zara Woman – na wiosnę lato 2014!

 

 

tagi: Zara Woman | Zara TRF | kampania wiosna lato 2014 | Magda Jasek | Magdalena Jasek | ZARA |

podobne artykuły