PL / EN
ZAPP X – WÓZEK DLA FANÓW DESIGNU

ZAPP X – WÓZEK DLA FANÓW DESIGNU

To coś więcej niż wózek dziecięcy!

Rodzice, ruszajcie na podbój miasta” – zachęca marka Quinny, producent wózków dziecięcych ZAPP X dla miejskich fanów designu.

Wózki Quinny

Nowa kolekcja ZAPP X od firmy Quinny to elastyczne rozwiązania łączące wygodę z kompaktowymi rozmiarami. W skład linii wchodzą modele Zapp Flex, Zapp Flex Plus oraz Zapp Xpress. Dobry design to nie tylko efektowna forma, ale również walory użytkowe przedmiotu. Projekty Quinny łączą ergonomię i funkcjonalność z ponadprzeciętną estetyką. To styl wprost stworzony dla współczesnych rodziców!

Trendy w designie 2017

Marka Quinny proponuje najbardziej stylowe trendy kolorystyczne tego roku. Wózki Zapp X dostępne są zarówno w stonowanych pastelowych odcieniach, jak i mocnych energetycznych kolorach, jak róż, morska zieleń, czerwień i granat. Quinny to również organiczne, miękkie i płynne kształty. Delikatne zaokrąglenia i subtelne linie są synonimem prostoty i kompaktowości, a jednocześnie nowoczesności. Wózki zostały zaprojektowane w myśl zasady „mniej znaczy więcej”, która wpisuje się w ponadczasowy trend minimalistycznego szyku. Dzisiejszy świadomy konsument zwraca większą uwagę na jakość materiałów – firma Quinny wychodzi naprzeciw tym wymaganiom i proponuje innowacyjne, lekkie tkaniny. Przykładowo, Gondola Lux wykonana jest z ultralekkich i mocnych, ale też oddychających materiałów. Wszystkie tapicerki są wodoodporne i przyjemne w dotyku.

Dostępność Quinny – ZAPP X

Wózki ZAPP X od firmy Quinny dostępne są w cenach od 640 zł do 1640 zł. Ponadto, po zarejestrowaniu nowego zakupu, nabywca otrzymuje na produkt dożywotnią gwarancję. Polecamy!

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez LAMODE.INFO (@lamodeinfo)

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: design | dzieci |

podobne artykuły