PL / EN
WYNIKI KONKURSU – „Z KOLEKCJI PROJEKTANTA – WYGRAJ KOSZULKĘ MMC STUDIO DESIGN”

WYNIKI KONKURSU – „Z KOLEKCJI PROJEKTANTA – WYGRAJ KOSZULKĘ MMC STUDIO DESIGN”

Mamy już wyniki konkursu „Z kolekcji projektanta”! Koszulka MMC Studio Design trafia do… 

Tym razem konkurs z cyklu „Z kolekcji projektanta” przeprowadziliśmy wraz z marką MMC Studio Design. Do wygrania była biała lub czarna koszulka z nowej kolekcji duetu Ilona Majer & Rafał Michalak. Chętni do wzięcia udziału mieli za zadanie podać adres nowego butiku firmy oraz wskazać ulubioną sylwetkę z ostatniego pokazu polskich projektantów i uzasadnić swój wybór.

 

Jak zawsze, mieliśmy dużo zgłoszeń, za które serdecznie dziękujemy, ale musieliśmy zdecydować i wytypować… zwycięzców! Tak! Wspólnie z projektantami nie mogliśmy wybrać jednej odpowiedzi, więc duet MMC postanowił przyznać dwie nagrody! Gratulujemy Dorocie J. z Nowej Soli oraz  Arkadiuszowi L. z Wrocławia! Oto sylwetki i odpowiedzi laureatów:

 

 

Dorota J. z Nowej Soli:

 

Oto nowoczesny świat MMC: casualowy universum, gdzie spod ręki polskich projektantów wychodzą ubrania, które nie tylko można podziwiać, ale i z powodzeniem nosić na co dzień. To najlepszy sposób, by wydeptać własną ścieżkę w dżungli mody. Najbardziej podoba mi się sylwetka nr 13, bo umiejętnie łączy dziewczęcą zadziorność z kobiecą elegancją - kunszt idzie ramię w ramię z wygodnymi i schlebiającymi sylwetce fasonami, które miękko opływają, ale nie opinają sylwetki i delikatnie podkreślają jej linię. Jest w niej jednak duża dawka swobody. Niby zwykła biała koszula, spodnie w kant, połączenie klasyki bieli z czernią, ale już zaczyna się zabawa - spodenki tylko do połowy łydki ukazujące botki, koszula z seksownymi wycięciami na ramionach i odsłaniająca zalotnie brzuch przestaje być grzeczna. Wyszła odrobinę zbuntowana panna z dobrego domu. Widać w tej sylwetce, że projektanci uwielbiają dzielić się z klientami kontrolowaną przez siebie wolnością, tworząc ubrania, które można dowolnie ze sobą zestawiać w różnych konfiguracjach w zależności od indywidualnych upodobań. Jednym słowem, MMC projektuje ubrania, które mogą sprawić, by kobiety czuły się komfortowo, a co za tym idzie wyglądały też dobrze.

Wysmakowany i pełen nietuzinkowych rozwiązań - oto wizytówka MMC i ich ponadczasowego stylu. Aż się prosi, żeby być stylowo niegrzeczną...

 

fot. Filip Okopny 

 

 

Arkadiusz L. z Wrocławia:


MMC STUDIO DESIGN: Ilona Majer i Rafał Michalak. Wbrew pozorom w tej nazwie kryją się nie tylko nazwiska. Przeglądając sylwetki z ostatniego pokazu zamieszczone w serwisie lamode.info w mojej głowie MMC automatycznie tworzy bardzo oczywiste trio: M – inimalist, M – odern, C – reative, perfekcyjnie wszyte w każdy projekt tej marki. Jednak szczególnie przypadła mi do gustu sylwetka nr 25:

długa, zwiewna i nieco mroczna sukienka zestawiona z błyszczącą kurtką w kolorze nasyconego wina ze zwracającym uwagę, oryginalnym, futrzastym ozdobnikiem na rękawie. Mamy tu całą esencję MMC:

1.M – inimalist, czyli proste linie sukienki i kurtki łączące w sobie klasyczną elegancję, uniwersalność i nonszalancję

2. M – odern, czyli minimalistyczna forma, ale ultranowoczesny projekt, kobiecość w odważnej i niebanalnej strukturze (lekkość w ciężkich marszczeniach, geometryczne czy też nieco futurystyczne fasony)

3. C- reative, czyli to co znane, ale z zupełnie innej perspektywy, czyli klasyka utkana z awangardowych materiałów (jak błyszcząca góra, futrzany dodatek) i użyteczność w ekskluzywnej formie.

I każdy element łączy w całość niezwykła i przez to bardzo rozpoznawalna spójność koncepcji, co można zauważyć analizując całą kolekcję MMC. Dlatego projekty tej marki to zdecydowanie propozycje dla kobiet, które poprzeczkę stawiają zawsze poziom wyżej, a sylwetka 25 świetnie to pokazuje.

 

fot. Filip Okopny

video

HELENA RUBINSTEIN x AGATA TANTER

tagi: Konkurs | konkursy | konkursy moda | wygraj | konkursy 2015 | MMC | MMC Studio Design | polscy projektanci | wyniki konkursu |

podobne artykuły