PL / EN
WYNIKI KONKURSU „WYGRAJ SESJĘ ZDJĘCIOWĄ Z LIDIĄ POPIEL I MARKĄ SOLAR”

WYNIKI KONKURSU „WYGRAJ SESJĘ ZDJĘCIOWĄ Z LIDIĄ POPIEL I MARKĄ SOLAR”

Poznajcie zwyciężczynię naszego konkursu, która już niebawem stanie na planie zdjęciowym przed obiektywem Lidii Popiel!

To zdecydowanie sytuacja niecodzienna. Chyba, że jesteś modelką lub gwiazdą – w tym wypadku to zupełnie normalne. My wraz z marką Solar postanowiliśmy jednak dać szansę każdej z Was. W naszym konkursie, w którym do wygrania była profesjonalna sesja zdjęciowa, mogłyście brać udział bez względu na wiek, miejsce zamieszkania czy figurę. Liczył się pomysł, który miał nas przekonać do tego, że to właśnie Wy powinnyście stanąć przed obiektywem znanej i cenionej fotografki Lidii Popiel. Niestety spośród wielu, bardzo kreatywnych i szalenie różnorodnych zgłoszeń, mogliśmy wybrać tylko jedno (relację z obrad jury znajdziecie tutaj). Która z Was już niebawem odda się w ręce fryzjera, wizażysty, stylisty i zadebiutuje na planie zdjęciowym w zupełnie nowej roli? Poznajcie Dagmarę B.-B. z Łodzi! Gratulujemy! 

DAGMARA B.-B.


DBB to ekskluzywna, innowacyjna marka niszowa.

 

Ma ona ponad 35 letnią tradycję (pierwszy pokaz w 1977), słynącą z wyrafinowanej elegancji. Jednak markę DBB wyróżnia nie tylko niepowtarzalna osobowość ale, również wieloletnia historia sukcesów i spektakularnych osiągnięć w świecie zapachów, makijażu i niebanalnych kreacji.

 

Oprócz polskiej tradycji marka DBB proponuje Państwu inżynierskie korzenie i laboratoryjną dokładność.

 

Znakiem rozpoznawczym marki, jej podpisem, jest zniewalający, przykuwający uwagę kolor oczu

 

Jest to marka wyspecjalizowana we właściwym użyciu modelu AIDA(S)-(Attention, Interest, Desire, Action (Satisfaction)) oraz DAGMAR (Determining Advertising Goals, Measuring Advertising Effectiveness).

 

DBB łączy dotychczasowe osiągnięcia z nowoczesnymi rozwiązaniami i pozostaje synonimem luksusu.

 

Każdym nowym przedsięwzięciem marka ta dowodzi swego profesjonalizmu i umiejętności łączenia wiedzy z nowatorskimi pomysłami, skuteczności z wyrafinowaniem.

 

DBB z pasją podchodzi do niebanalnych kreacji.

 

DBB fascynuje i intryguje, powoli odkrywa swoje oblicze, potrafi być zaskakująca, a przez to działa na wyobraźnię…

 

Ta wyjątkowa alchemia wyróżnia markę DBB spośród wszystkich innych – uosabia luksus, doskonałość i wyjątkową skuteczność.

video

TOP 10 FILMÓW MODOWYCH

tagi: Lidia Popiel | wyniki konkursu | konkurs | sesja zdjęciowa | nagroda | marka odzieżowa | Solar |

podobne artykuły