Logotyp serwisu lamode.info
WYNIKI KONKURSU H&M - ZOBACZ, KTO ZWYCIĘŻYŁ!

WYNIKI KONKURSU H&M - ZOBACZ, KTO ZWYCIĘŻYŁ!

Zobacz, kto zwyciężył w konkursie H&M i do kogo trafią ubrania z najnowszej kolekcji zaprojektowanej przez Trish Summerville dla H&M, która już 14. grudnia dostępna będzie w wybranych sklepach marki.  

Z okazji premiery kolekcji Trish Summerville dla H&M, która w  wybranych sklepach marki pojawi się już 14. grudnia 2011, ogłosiliśmy wyjątkowy konkurs, którego mechanizm był bardzo prosty. W oparciu o zaprezentowane w naszej galerii modele ubrań pochodzące z kolekcji, należało przygotować stylizację, która w najciekawszy sposób odzwierciedli nietuzinkowy styl bohaterki filmu "Dziewczyna z tatuażem".

 

Do naszej Redakcji napłynęła bardzo duża liczba zgłoszeń konkursowych. Z pośród nadesłanych propozycji stylizacji wybraliśmy 10 najciekawszych, które naszym zdaniem najlepiej oddały niepokornego ducha i charakter głównej bohaterki filmu, który od dziś możecie oglądać w kinach w całej Polsce.

 

Nagrody główne – sweter i t-shirt (w rozmiarach 34-38) z limitowanej kolekcji Trish Summerville dla H&M oraz dwuosobowe zaproszenie do kina w dogodnej lokalizacji na film „Dziewczyna z tatuażem" otrzymują:

 

- Aga S. (Poznań)

- Joanna K. (Gorzów Wielkopolski)

- Magdalena T. (Raba Wyżna)

 

 

Nagrody dodatkowe - dwuosobowe zaproszenie do kina w dogodnej lokalizacji na film „Dziewczyna z tatuażem" otrzymują:

 

- Urszula A. (Gdynia)

- Aleksandra O. (Warszawa)

- Oliwia Z. (Sosnowiec)

- Marta J. (Oborniki)

- Paula S. (Warszawa)

- Agata S. (Czarnków)

- Katarzyna S. (Kraków)

 

 

W naszej galerii prezentujemy prace autorstwa laureatek nagrody głównej!

tagi: Trish Summerville | konkurs | H&M |

podobne artykuły