PL / EN
|UWAGA KONKURS!| WYGRAJ BON NA ZAKUPY W SKLEPACH MARKI BARTEK

|UWAGA KONKURS!| WYGRAJ BON NA ZAKUPY W SKLEPACH MARKI BARTEK

Rozglądacie się za nowym obuwiem dla Waszych pociech? Weźcie udział w naszym konkursie organizowanym wspólnie z marką BARTEK i wygrajcie atrakcyjne bony na zakupy! 

Piękny kolor, ciekawe aplikacje, a często nawet różnego rodzaju świecące gadżety. To właśnie bardzo często przekonuje rodziców przy zakupie idealnego obuwia dla swoich pociech. Niestety, nawet najbardziej zachęcający wizualnie model nie zawsze jest w stanie zapewnić dziecku komfort i bezpieczeństwo, co w następstwie może wiązać się z różnego rodzaju problemami zdrowotnymi. Badania dowodzą, ze pond 90% dzieci rodzi się ze zdrowymi stopami, ale u około 80% dorosłych obserwuje się dolegliwości stóp, będące wynikiem noszenia złego obuwia. Ważne jest zatem, aby wybrany przez nas model był nie tylko atrakcyjny pod względem designu, ale przede wszystkim jakości wykonania i dbałości o każdy detal.

 

W ramach tych kluczowych wyznaczników, na polskim rynku już od kilkunastu lat wyróżnia się marka BARTEK, w której ofercie znajdziemy obuwie najwyższej jakości i w rozsądnych cenach. Co więcej,  kupując buty polskiej firmy możemy mieć pewność, że są one w 100% bezpieczne, czego pewność daje nam pozytywna opinia Instytutu Matki i Dziecka oraz Certyfikat Zdrowa Stopa. Oferta marki BARTEK przyciąga dostępnością obuwia w różnych fasonach i odcieniach, a duża rozpiętość rozmiarów pozwala dobrać model dla dzieci w różnym wieku.

 

UWAGA KONKURS! 

 

Najnowsze propozycje marki BARTEK to bez wątpienia przykład, jak umiejętnie połączyć najlepsze technologicznie rozwiązania z zachęcającą kolorystyką i designem. W związku z tym przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym możecie wygrać 3 bony, każdy o wartości 250pln na zakupy w sklepach BARTEK w całej Polsce. Aby je zdobyć, wystarczy odpowiedzieć na pytanie: który model bucików z wiosenno-letniej kolekcji marki BARTEK wybrał(a)byś dla swojego dziecka i dlaczego? Na Wasze zgłoszenia czekamy do 26.05.2015 do godziny 23:59, a odpowiedzi przesyłajcie na adres konkurs@lamode.info. Wiadomość powinna zawierać pisemne uzasadnienie (nie więcej niż 1000 znaków liczonych ze spacjami) oraz zdjęcie wybranego obuwia (dostępne w naszej galerii lub na stronie BARTEK). Warunkiem  wzięcia udziału w konkursie jest zapisanie się do newslettera LAMODE.INFO. Regulamin znajdziecie tutaj

 

video

CALVIN KLEIN WIOSNA LATO 2019

tagi: wygraj buty Bartek | konkurs | Bartek | bon na zakupy | buty Bartek | buty dla dzieci |

podobne artykuły