Logotyp serwisu lamode.info
WODA JEST MODNA

WODA JEST MODNA

I nie tylko dlatego, że jest zdrowa. Nowa woda Style Water łączy zdrowie... z czasopismem life-style. Sprawdź, o co chodzi i co ma z tym wspólnego projektant Maciej Zień!

Style Water to niegazowana, niskosodowa woda mineralna o pH 7,5, która łączy zdrowie z... czasopismem life-style. To nowość na polskim rynku. Każda seria prezentuje 4 etykiety, pełne wskazówek dotyczących zdrowego stylu życia oraz mody. Na etykietach umieszczone są informacje ze świata mody, specjalnie dobierane przez projektanta Macieja Zienia. Dzięki temu Style Water, oprócz podstawowej zdrowotnej funkcji daje wstęp do świata mody, dobrego stylu i harmonii. Na etykietach można także znaleźć porady dotyczące kuchni, ruchu i zdrowego stylu życia. To woda, która daje możliwość zapoznania się z najnowszymi trendami podczas krótkiej chwili przerwy, jazdy np. metrem lub w czasie ćwiczeń


"Bardzo podoba mi się pomysł połączenia wody z czasopismem. Informacje ze świata mody na butelce wody mineralnej – tego jeszcze nie było. Z pewnością Style Water to coś, co aktywna, nowoczesna i modna kobieta musi zawsze mieć w torebce" – powiedział projektant,  Maciej Zień.

 

tagi: moda polska | Maciej Zień |

podobne artykuły